Sexy maminka vedle své dcery vypadá jako její sestra. Nikdo jí nevěří její věk

Joleen Diaz by jen málokdo hádal její skutečný věk. Tahle sexy maminka, které je pětačtyřicet let, nemá doma miminko, nýbrž dvaadvacetiletou dceru. Jaký je její recept na věčné mládí?

Američanka Joleen Diaz (45) je maminka, která se dostala do titulků světových médií díky svému neuvěřitelně mladistvému vzhledu. Pětačtyřicetiletá Joleen vypadá skoro jako dvacítka a vedle své dcery Meilani Parks (22) působí jako její sestra. Ostatně si to také myslí většina lidí, která je potká.

Dvojice spolu dokonce chodí i na rande. Potenciální partnery si prý vzájemně schvalují a hodnotí. „Když jdeme s někým na rande, jdeme obvykle na bowling, procházku nebo na pláž,“ popsala pro New York Post Diaz průběh jejich schůzek. Dcera se jí obvykle ptá na rady ohledně mužů. „Jsem ráda, že věří mým radám. Těší mě, že jí moje zkušenosti můžou pomoct,“ dodala.

Pravého partnera zatím nenašla

Ačkoliv se vám tomu možná při pohledu na Joleen Diaz nebude chtít věřit, na lásku zatím příliš štěstí neměla. „Pana pravého“ zatím nepotkala. Často se jí stávalo, že její účet lidé nahlašovali a mysleli si, že je to podvodnice, jelikož jí nikdo nevěřil, že je jí přes čtyřicet let. „Je to vtipné, protože lidé si myslí, že jsem fake. Mohla bych prolinkovat svůj profil s Instagramem, což by pomohlo dokázat, že to jsem opravdu já, ale neudělala jsem to. Mám pocit, že sociální sítě neukazují, kdo přesně jsem,“ vysvětlila Diaz.

Sama pracuje jako učitelka ve škole a na svém Instagramu už má přes 600 tisíc sledujících, které s největší pravděpodobností nalákaly její dokonalé fotky v bikinách. Nejenom, že má Joleen krásné tělo, ale také obličej, na kterém neuvidíte snad ani jedinou vrásku. Jak to dělá, že vypadá tak dobře i na prahu padesátky? Asi vás nepřekvapí, že za tím stojí i zdravý jídelníček a pohyb. Jí hodně ovoce a zeleniny a pravidelně se hýbe. Nejraději má procházky v přírodě.

Iva Kubelková se ukázala v Karlových Varech s dcerami. Také ona vedle nich vypadá velmi mladistvě:

Joleen také díky mladistvému vzhledu často kontaktují výrazně mladší muži, ale ty prý ráda přenechá své dceři. „Věk pro mě není překážka. Ale nechci si s klukem jen užívat. Nikdy bych ani vzdáleně neuvažovala o vztahu s někým, kdo je tak mladý, že by mohl být s mou dcerou,“ vysvětlila. A jací muži jí tedy imponují? „Líbí se mi ambiciózní, motivovaní muži. Někdo, kdo je sebevědomý, pozitivní a umí dobře komunikovat,“ prozradila kritéria, která by měl splňovat její budoucí partner. Její vysněný muž by měl být také prý finančně nezávislý a měl by mít rád psy, kterých je ona sama velkou milovnicí.

Sdílejte článek
Štítky krása dcera ženy sestry modelky matka Joleen Diaz Meilani Parks influencerky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.