Celebrity

13. října 2022 19:20

Karolína Oehmová

Show plná překvapení: Hanychová vytáhla bratra, Maroš Kramár ukázal dceru

Obavy a taktika soutěžních párů 7. dílu

Zábavná show, kde ženy sázejí na výkony svých mužů, odhalila spoustu zajímavých věcí. Diváci zjistí, jak vtipného má Agáta Hanychová bratra, a Maroš Kramár ukáže dceru, která žije v zahraničí.

Agáta Hanychová je známá tím, že se nebojí jít do ničeho, co ji zviditelní. Proto když přišla nabídka do oblíbené soutěžní show, měla hned jasno. „Určitě jsem neváhala vzít tu nabídku, protože soutěže miluji. Rozhodila jsem to mezi mé dva bratry Vincenta a Cyrila. Je tu Cyril a já jsem moc ráda,“ svěřila se Agáta. O rivalitu mezi bratry ale rozhodně nešlo. „Mně volala až jako druhému,“ řekl smutně Cyril, ale vlastně to i chápal. „Tam bylo jasné, že to bude o fyzické zručnosti, a jelikož bratr projde dveřmi, aniž by se dvakrát praštil, tak vyhrál,“ vysvětlil postup Agáty.

Kvůli výhře by sáhl do vosího hnízda

Uvidíme, jestli právě tato volba bude ta šťastná. Jedno je jasné, odhodlání vyhrát je veliké. Co ale patří mezi jejich slabé stránky? „Sáhnout rukou do vosího hnízda. Já jsem alergický, takže bych musel dostat tak tři adrenalinové injekce a pak bych to vyhrál. My se nebojíme ničeho,“ řekl odhodlaně Cyril Navrátil.

Kramár ukázal dceru Tamaru

Méně sebejistoty měl Maroš Kramár se svou dcerou Tamarou. „Bojím se, že tě neodhadnu. Mám všeobecně velmi špatný odhad,“ přiznala. O to víc to má těžší, když bydlí v zahraničí a svého otce tak nezná tak dobře jako třeba jiné děti. Pořad tak berou jako příležitost se vidět a o výhru jim vůbec nejde. „Nemáme taktiku, ale nechtěli bychom do finále. Tam se může vyhrát sto tisíc korun – a co bychom s tím dělali. Někomu bychom to museli věnovat a mě by bolelo srdce,“ svěřil se pobaveně Kramár, který by výhru dal nejradši své dceři, aby si zaplatila nájem v Anglii.

Manžel umí vše, vychválila ho Sklovská

Sisa Sklovská jako jediná v dnešní sestavě vsadila na svého manžela Juraje Lelkese. A pěla na něj jen samé ódy. „Juraj byl dlouhé roky generálním ředitelem a pak i prezidentem a velmi málo jsme se viděli. Vůbec jsem o něm netušila, že je nesmírně šikovný, zručný, doma všechno umí opravit, nemusíme nikoho volat. Dokonce i co se týče přepojování televizí. Říkám mu chodící encyklopedie, je to velmi vzdělaný člověk. Velmi by mu pasovaly vědomostní otázky,“ vychválila svého muže Sisa na počátku natáčení. V soutěži mu ale zas tak moc nevěřila, neboť ho do žádného úkolu neposlala. I tak ale mohou sto tisíc korun vyhrát. A kdyby ne, mají jeden druhého. Svoji jsou hned dvakrát. „Sisa vždy říkala, že se nikdy nevdá. A vdala se za mě a tak se jí to líbilo, že po deseti letech se chtěla vdát znovu,“ pronesl hrdě Lelkes.

Morávková vsadila na svou televizní lásku

Herečka Dana Morávková v soutěži vsadila na svého kamaráda a kolegu Jana Čenského. Manžele sice jen hrají před kamerami, znají se ale velmi dobře i mimo ně. Zda mají šanci na výhru, si ale předem netroufla odhadnout. „Nikdy o mužích nevíme všechno a oni neví nic o nás. Možná je to ale dobře. Honza je chytrý a soutěživý,“ věřila Čenskému Morávková. Sobě už o něco méně. „Nemám štěstí ve hře, ale snad mám štěstí v lásce,“ dodala.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.