Slavnostní zakončení filmového festivalu. Pozornost přitáhly Holubová i Issová

Již po padesáté sedmé se Karlovy Vary loučí se zdejším Mezinárodním filmovým festivalem i všemi jeho hosty. Na závěrečný červený koberec dorazily největší hvězdy festivalu a spousta známých tváří. Kdo si nenechal ujít slavnostní zakončení?

Největší pozornosti se na zakončení Mezinárodního filmového festivalu těšili zejména významní zahraničí hosté. Mezi nimi letos jednoznačně dominuje herečka Robin Wright (57), která převezme společně s českou herečkou Danielou Kolářovou (76) cenu prezidenta festivalu. Ze zahraničních hvězd si závěr festivalu nenechala ujít ani herečka Patricia Clarkson, jež letos zasedla do poroty hlavní soutěže.

Jako vůbec první na červený koberec dorazila modelka Karolína Kokešová (27), jež oblékla krásné asymetrické modré šaty od návrhářky Zuzany Lešák Černé. Doprovod jí dělal její snoubenec David Snášel. Krátce po nich dorazili skladatel Michal Dvořák s manželkou Lucií Dvořákovou, kteří vsadili na elegantní černou barvu.

Zazářili Peštová s Haberou i Martha Issová s partnerem

Pozornost fotoaparátů přitáhla také legendární herečka Eva Holubová (64), která si závěr festivalu, stejně jako herečka Elizaveta Maximová (31), jež oblékla světle růžové šaty zvýrazňující její štíhlou postavu, nenechala ujít. Nemalou pozornost na sebe přitáhla také vynikající česká herečka a zpěvačka Zuzana Stivínová (49), která vynesla dlouhou červenou róbu v barvě červeného koberce.

Čtěte také: Slavné páry na filmovém festivalu ve Varech. Komu to letošní rok nejvíce slušelo?

Blesky fotoaparátů přitáhl mimo jiné famózně vypadající pár Daniela Peštová (52) a Pavol Habera (61). Modelka a hudebník předvedli, jak má vypadat skvěle sehraná elegance v černé a bílé barvě. Dále dorazili také skvělá herečka Martha Issová (42) s partnerem, režisérem Davidem Ondříčkem (54). Nelze opomenout ani samotného prezidenta festivalu Jiřího Bartošku (76), kterého na červeném koberci doprovodila manželka Andrea.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.