Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Akvárium ve snu

Co znamená, když se vám zdá o akváriu? Výklad snů vás možná překvapí. Akvárium totiž odkazuje k plodové vodě a souvisí s mateřstvím!

Akvárium je symbolem pro vodu, a to i pro tu plodovou. Zdá-li se vám o akváriu, sen odkazuje k mateřství, porodu a matce.

Akvárium je skleněná stěna, která nás odděluje od života, od „plodové“ vody. Žijeme v akváriu – jsme odděleni od života venku, odděleni od zdroje (matky).

Při výkladu snů se dá vycházet z různých úsloví, zde například „žiji/připadám si jak rybka v akváriu“ (odtrženě, bez kontaktu s vnějším světem, cize, bez kontaktu s matkou nebo ženskou autoritou, případně obecně ženou). Výklad snu může být i takový, že ženská či mateřská role je nám nedostupná (za sklem).

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd

Prasklé akvárium

Pokud se vám zdá o prasklém akváriu, znamená to, že ve vašem skutečném životě něco prasklo, provalilo se, v přeneseném slova smyslu porodilo se, a to konečně a třeba i nečekaně.

Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.