Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Anděl ve snu

Andělé jsou symboly krásy, čistoty, nevinnosti a toho, že po smrti nás ještě něco čeká, nejlépe něco pěkného. Co znamená, když se vám zdá o andělovi? Přečtěte si výklad snů.

V průběhu historie existovalo mnoho teorií, ať už se jednalo o ty, které tvrdily, že sny předpovídají budoucnost, nebo ty, které říkaly, že sny jsou zprávami od boha, nebo že skrze ně člověk naopak komunikuje s podsvětím. Výklad snů podložený systematickou teorií přišel až se Sigmundem Freudem a jeho následovníkem Carlem Gustavem Jungem.

Co znamená, když se vám zdá o andělovi? Anděl ve snu rovná se štěstí. Čekají vás jen dny zalité sluncem a pozitivní náladou. Bude se vám dařit vše, na co sáhnete. Budete kypět zdravím, v práci vám to půjde od ruky a všichni na vás budou milí.

Andělská křídla

Vidět ve snu anděla nebo jeho křídla ukazuje na to, že prožíváte vnitřní pohodu a klid.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd

Padlý anděl

Padlý anděl ve snu je bohužel špatné znamení.

Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.