Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Brouci ve snu

Co znamená, když se vám zdá o broucích? Proletěl vám snem černý brouk? Nebo se během snění potýkáte s velkým množstvím malých broučků? Přečtěte si výklad snů o broucích.

Sny o broucích můžou mít pozitivní i negativní význam. Důležité samozřejmě je, jaký vztah k nim máte i ve skutečném životě. Jestli je máte rádi, bude výklad snu jiný než v případě, že se jich štítíte.

Létající hmyz

Podle zakladatele psychoanalýzy a vykladače snů Sigmunda Freuda hmyz představuje malé děti, například otravné sourozence.

Černý brouk

Černá barva podle Freuda patří tmě, smutku, zániku, smrti, vzdoru a protestu. Symbolizuje také vnitřní konflikty. Je to barva tajemství a černých myšlenek, ale též je to někdy barva pokory, skromnosti a odříkání.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd
Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.