Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Cesta ve snu

Co znamená, když se vám zdá o cestě? Cesta ve snu je metaforou. Jakou cestou jdete ve snu, takovou půjdete nebo už jdete ve skutečném životě. Přečtěte si výklad snů o cestě.

Cesta je v tomto případě jednoduchou metaforou. Jestli se vám zdá o cestě, i v reálném životě vás čeká posun odněkud někam jinam. Může jít i jen o vnitřní pohnutky.

Pokud jste ve snu na křižovatce, i ve skutečném životě stojíte na rozcestí. Jestli je cesta ve vašem snu blátivá či kamenitá, na své cestě životem musíte překonat překážky.

Ať už cestu absolvujete vlakem, autem, autobusem, je dlouhá a daleká nebo lesní, vždy výklad snu stavte na tom, co prožíváte ve skutečném životě. Cesta ve snu jen odráží skutečnost.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd
Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.