Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Exmilenec ve snu

Co znamená, když se vám zdá o exmilenci? Takové sny většinou snícího moc nepotěší. Buď totiž exmilence nesnášíte, nebo stále chcete… Co si z takového snu tedy vzít? Přečtěte si výklad snů.

Exmilenec je reálná postava, která ztělesňuje někoho, kdo byl ve vašem milostném životě důležitý. Při výkladu snu záleží na emočním vztahu k této postavě.

Toužíte stále po něm, bojíte se ho nebo ho chcete zpět do života? Sen jen promítá vaše tajné, mnohdy skryté tužby, které máte v reálném životě. Proto se nedivte, když se skrytá touha ve snu přetaví do extrému a vám se rovnou zdá o svatbě s bývalým partnerem…

Zajímavé ale v tomto případě je, že sen o exmilenci je více spojený se sexem, než když se vám zdá o vašem současném partnerovi. Více jsme napsali v hesle Bývalý partner ve snu.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd
Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.