Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Krev ve snu

Co znamená, když se vám zdá o krvi? Teče vám ve snu z nosu, úst, očí, máte ji na rukou nebo vidíte kaluž krve na zemi? Přečtěte si podrobný výklad snů.

Krvi byla odjakživa připisována magická síla a ozdravná moc. Už v dávných časech lidé pořádali krvavé rituály, při kterých dávali zvířecí či lidské oběti bohům, aby si tak zajistili dobrou úrodu a celkovou prosperitu. Lidskou i zvířecí krev k rituálním obřadům používali a používají i šamani, kněží a léčitelé napříč věky a kontinenty.

Krev byla ingrediencí elixírů lásky i v nápojích, které slibovaly dlouhověkost či rovnou nesmrtelnost. Vzpomeňme například na slavnou čachtickou paní, vlastním jménem hraběnku Alžbětu Báthoryovou, která se údajně koupala v krvi panen, aby byla stále mladá a krásná.

Krev bývá ne náhodou také často skloňována v různých slovních spojeních, například krev mé krve, pokrevní bratři, zlá krev. Krev je naší významnou součástí, a pokud se nám o ní zdá, představuje sílu, zdraví a energii.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd

Krev teče z úst, nosu, očí, zubů, ucha

Krev ve snu většinou, logicky, vidíme mimo tělo. Ať už teče odkudkoli, znamená to, že přicházíme o energii, zažíváme bolest či jinak náročné období.

Menstruace

Menstruační krev bývá považována za očistnou tekutinu. Zdá-li se nám o ní, dostane se nám velké úlevy a zbavíme se napětí.

Na rukou

Jestli vidíte ve snu krev na rukou, za něco se cítíte vinni.

Na zemi

Pokud vidíte ve snu hodně krve na zemi, znamená to, že jste vyčerpaní.

Odběr krve

Jestli vám ve snu odebírají krev, někdo vám ve skutečném životě vysává energii.

V těhotenství

Pokud se vám zdá, že krvácíte v těhotenství, máte z něčeho strach.

Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.