Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Krokodýl ve snu

Co znamená, když se vám zdá o krokodýlovi? Přečtěte si výklad snů.

Pokud ve snu vidíte krokodýla, s někým se seznámíte. Může to ale také znamenat to, že ve skutečném životě jste sami mezi lidmi, kteří s vámi nemají dobré úmysly.

Pokud ve snu krokodýla zabijete, porazíte silného soupeře. Jestli vás ve snu krokodýl pokousal, hrozí vám nebezpečí. Pokud jich vidíte více, čeká vás překvapení. Pokud ve snu chodíte po hřbetě krokodýla, mělo by to pro vás být varováním, abyste ve skutečnosti nevěřili svým nejbližším přátelům.

Krokodýl by mohl mít také podobnou symboliku jako ještěr nebo drak – o ještěrovi jsme psali zde. Často se i v ikonografii zaměňuje krokodýl za draka. (Sv. Jiří – zabít v sobě draka, zabít nějaké zlo, které ohrožuje nás nebo ostatní.)

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd
Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.