Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Rozchod ve snu

Rozchod není většinou nic příjemného, a to i když si ho přejete. Co znamená, když vás ve snu opustil přítel? A může za to nevěra? Přečtěte si výklad snů.

Snový obsah podle psychoanalytika Carla Gustava Junga ukazuje neúmyslná vyjádření, která nejsou ovlivněna vědomím, proto ukazují situaci takovou, jaká je, a ne takovou, jakou ji chcete mít. Znakem snů je obvykle nesouvislost, a proto je často pochopíte až v souvislosti s asociacemi ve vědomém stavu.

Když se vzbudíte poté, co se vám zdá o rozchodu nebo rozvodu, a vedle vás v poklidu chrupká vaše drahá polovička, pravděpodobně vás to dost znejistí. Znamená to, že váš vztah skončí neslavně? Máme pro vás dobrou zprávu – je to přesně naopak! Váš vztah se utuží a čekají vás láskyplné zítřky.

Podle psychoanalytika a vykladače snů Sigmunda Freuda sen vychází ze zážitků dne, který mu předcházel. Ve snech se také zhušťují, a navíc nemáme záruku, že si pamatujeme sen, jak se skutečně udál, tak na to při výkladu myslete.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd

Nevěra

O nevěře jsme napsali samostatné heslo zde.

Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.