Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Tsunami ve snu

Ve snu se na vás valí obří vlna a vy se snažíte utéct? Nebo se na tsunami koukáte během snění v televizi? Co znamená, když se vám zdá o velké vlně tsunami? Přečtěte si výklad snů.

Vidět ve snu velkou vlnu tsunami znamená, že jste ve skutečnosti zavaleni emocemi. Také se ve vašem životě bude dít hodně věcí. Dokonce tolik, že je nebudete stíhat všechny vstřebávat.

Samozřejmě je jasné, že pokud jste se před spaním dívali na katastrofický film, kde tsunami smete velkoměsto, zdá se vám o velkých vlnách kvůli tomu. V tomto případě obzvlášť platí, že výklad snů musíte vždy vztahovat na to, co se aktuálně reálně děje nebo stalo ve vašem životě.

Sny odhalují, co je ve vašem životě důležité, čemu jste věnovali mnoho, či málo pozornosti a kdy jste se chovali špatně a třeba si to ani neuvědomujete. Podle psychoanalytika Sigmunda Freuda jsou sny také vyplněným přáním.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd
Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.