Celebrity

13. října 2022 14:00

Tomáš Durčák

Splasklé bříško po porodu? O zkušenosti se podělily Burešová, Boho, Schicková i Decastelo

Eva Burešová porodila. Na svět přivedla zdravého chlapečka

V poslední době český showbyznys zahltila nová vlna rodících maminek, které se kromě svých nových potomků dělí i o to, jak se ženské tělo po porodu mění. Zatímco některé z nich se již pár hodin po přivedení dítěte na svět chlubí plochým bříškem, jiné vypadají i několik měsíců poté stále jako v těhotenství.

Tak trochu souboj těhotenských bříšek tento týden připomínaly instagramové účty čerstvých maminek Evy Burešové (29), Kristýny Schickové (28) a Jitky Boho (30). Pozadu však nezůstaly ani další matky z řad slavných žen, které přidaly své vlastní zkušenosti.

Vše tak trochu odstartovala modelka Kristýna Schicková, která sdílela fotografii, na níž má pouhé čtyři hodiny po svém porodu výrazně menší bříško. Pro srovnání přidala i snímek dvacet čtyři hodin po přivedení syna na svět, kde to již vypadá, jako by předtím vůbec těhotná nebyla. Přidala také komentář: „Ženská těla mají superschopnosti.“

Eva Burešová maminky uklidnila fotkou svého aktuálního bříška

Možná tak trochu i na tuto „superschopnost“ se však rozhodla pro změnu stavem svého bříška zareagovat Eva Burešová. U té je i dva měsíce po porodu syna Tristana Williama jasně vidět, že se ještě zcela nevrátila do normálního stavu.

„Klid, mamky! Některé vypadáme i po dvou měsících po porodu jako v šestém měsíci. A vůbec mi to nevadí!“ okomentovala svou fotografii Burešová, která tak zčásti narážela na předchozí snímky Schickové.

Své zkušenosti přidaly i Jitka Boho a Eva Decastelo

„Krásně napsané! Já ještě 3 měsíce po druhém porodu dostávala otázky – Tak kdy to čekáte?“ podělila se o velmi podobnou zkušenost Eva Decastelo (44). Cíl těchto reakcí byl jasný. Uklidnit maminky, které po čtyřech nebo dvaceti čtyřech hodinách po porodu stále nemají perfektně ploché bříško jako před těhotenstvím.

Není to totiž žádná norma a zdaleka ne všechny ženy to tak mají. Příkladem je také další čerstvá maminka Jitka Boho, která se podělila i o své dojmy. „Občas si ho ze zvyku ještě hladím,“ zavtipkovala Jitka, která své bříško vyfotila vedle postýlky se synem Tadeášem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.