Stane se z lásky naoko ta skutečná? Bára vystupuje jako Ondřejova přítelkyně

Dobré zprávy (21) – Bára zachrání Ondřeje před průšvihem

Vladimír Polívka (33) a Natálie Halouzková (22) jsou nuceni jako Ondřej a Bára předstírat zamilovaný pár. Vlivem okolností se spolu objeví i na honosné recepci, kde sympatická rusovláska oslní. Je možné, že Ondřej už své city nepředstírá a cítí k talentované novinářce něco víc? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Ona je krásná a šikovná dívka z vesnice s poklidným rodinným zázemím, jež touží po úspěšné žurnalistické kariéře, on zkušený a vlivný televizní producent, který postupně znovu nachází cestu ke svým kořenům a dědovi. Jejich životy by zdánlivě nemohly být rozdílnější. Možná právě proto by tento příběh mohl připomínat divačkami tolik milované telenovely, v nichž láska zaklepe na dveře a všechno rázem změní.

Bára se už ve slavné redakci dostatečně rozkoukala a několikrát se jí podařilo dokázat, že je nejenom půvabná a cílevědomá, ale i velmi talentovaná začínající novinářka. Vede se jí i díky bystrosti, pohotovosti a odvaze jednat. To prokáže i ve chvíli, kdy se její šéf Ondřej nechá ve studiu svádět bývalou milenkou. Naneštěstí je přitom kromě Báry zahlédne i její manžel, na jehož spokojenosti a spolupráci televizi velmi záleží.

Natálie Halouzková, která kvůli roli prošla razantní změnou vizáže, však jako Bára ihned zareaguje. „Ondřeji, je tu ta delegace,“ upozorní ho dostatečně hlasitě na příchozí skupinu v čele s režisérem Galem a dá mu pusu na tvář. Po krátkém zmatení naštěstí producentovi její bleskový plán dojde a hru na přítelkyni hraje s ní. V dalším díle seriálu Dobré zprávy, na který se můžete těšit v pondělí večer na Primě, dokonce jako pár přijmou pozvání na recepci k novému projektu.

Bára a Ondřej jako zamilovaný pár

I když si Vladimír Polívka jako producent Toman myslí, že tím jejich rošáda končí a jako zamilovaná dvojice se nikde ukazovat nebudou, čáru přes rozpočet mu udělá ředitelka pořadu. „Jestli má Galo podezření, že mu nasazuješ parohy, tak uděláš všechno pro to, abys to podezření vyvrátil, protože Galo může ten projekt položit. Jestli si myslí, že je Bára tvoje holka, tak ho v tom utvrdíte, jasný?“ nedává Ondřejovi žádný prostor k diskuzi.

Čtěte také: Nevěra Tadeáše potvrzena! Divoká párty na hotelu nezůstane bez následků

Producentovi tak nezbude nic jiného než poprosit půvabnou zrzku, aby s ním na galavečer šla. Bára v červených šatech zazáří a okouzlí nejen přítomné, ale i samotného Ondřeje. Je možné, že své zalíbení v usměvavé krásce už nemusí ani předstírat a jeho city jsou skutečné?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.