Nevěra Tadeáše potvrzena! Divoká párty na hotelu nezůstane bez následků

Dobré zprávy (20) – Party na hotelu

Michal sice Fany prozradil, že ji Tadeáš podvádí, ona tomu ale odmítla uvěřit. Přesto jí přelétavost slavného pekaře vrtá hlavou. Vyšle proto k bratrům na kurz špeha. Známá ji uklidní, jenže bohužel absolutně neodhadne situaci. Tadeáš rozjede s ostatními dvěma účastnicemi bujarý večírek, o čemž získá Bára nezvratný důkaz. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Hodná Fany to nemá v lásce vůbec jednoduché. Roky milovala bratra své nejlepší kamarádky Báry v podání Natálie Halouzkové, která kvůli této roli prošla razantní změnou vizáže. A jen co se od něho konečně odpoutala a zakoukala se do známého televizního pekaře, který ji úspěšně sváděl, Michal prozřel a své zaslepenosti lituje. I když se pomalu smiřuje s tím, že svou šanci definitivně propásl, stále je Fany i Tadeášovi nablízku. Díky tomu tak zjistí nepříjemnou skutečnost.

Během návštěvy sestry ve slavné redakci načapá Tadeáše při líbání s dlouhovlasou cukrářkou. Přestože nechce do vztahu Fany zasahovat a nemá v plánu jí to prozradit, po potyčce v hospodě, při níž chytí pekaře pod krkem, mu kudrnatá dívka nedá na výběr. Jenže o Tadeášově nevěře nechce ani slyšet. Je přesvědčená, že si to Michal vymýšlí.

Dokázali byste vy žít v otevřeném vztahu? Díky těmto 5 otázkám to zjistíte.

Přesto v ní zaseje semínko pochybností, a proto společně s Jiřinou vymyslí plán, jak si jejího přítele otestovat. V dalším díle seriálu Dobré zprávy, na který se můžete těšit v pondělí večer na Primě, vyšlou na kulinářský kurz k bratrům pekařům známou z vesnice. Kromě skvělého zážitku jí slibují i jistý bonus navíc. „Říká se, že u těch kluků je to pěkná divočina, jestli chápeš, o čem mluvím. Veselo pod duchnou,“ mrká na ni šibalsky Jiřina. Blonďatou koketu nemusí dlouho přemlouvat. A díky její upovídanosti mají zaručeny čerstvé informace z první ruky.

Nevázaná párty na hotelovém pokoji

Fany čeká potvrzení nejhorších obav, proto je mile překvapena, když jim jejich špionka jakékoliv náznaky jiskření na kurzu vyvrátí. „Vypadalo to tam jako v nedělní škole,“ uklidní ji. Jenže to netuší, jak hluboce se mýlí. Tadeáš a Tobiáš si zbylé dvě účastnice odvedli na hotelový pokoj a prožili s nimi pěkně bujarou noc. Nenapadlo by je však, že z jejich noční eskapády se objeví fotky na sociální síti. Bára je ve správný čas na správném místě, a získá tak o Tadeášově nevěře nezvratný důkaz. Odváží se snímek ukázat Fany?

K tématu nevěra čtěte také: Má princ William milenku? Tahle žena má být lepší než Kate


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.