Michal se dozví pravdu o citech Fany. Svou šanci definitivně propásl

Ondřej Rychlý (30) jako Michal prohloupil a možná přišel o lásku svého života. V rodinném seriálu byl dlouho slepý a neviděl, že je do něho půvabná Darija Pavlovičová (21) coby Fany zamilovaná. Až nyní, když sympatická kuchařka chystá svatbu s jiným, si své city uvědomil. Navíc se dozví, jak nešťastná kvůli němu Františka byla, a utápí se ve výčitkách. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Pozdě bycha honiti. Přesně toto rčení si teď může Michal opakovat každý den. Až když jeho dosud jen kamarádka Fany našla novou lásku v podobě známého pekaře a po letech marného čekání na Michala začala být konečně šťastná, uvědomil si mladý zemědělec, co pro něho kudrnatá dívka znamená. Jeho city k ní už nejsou jen přátelské, naopak. Na televizní hvězdičku Tadeáše pořádně žárlí.

Proto neváhal, a když před ní pekař poklekl a romanticky ji žádal o ruku, jejich chvilku jim zkazil. Vypnul v hospodě proud a zhatil Fany možnost odpovědět. Doteď ho však mohly trápit jen jeho vlastní sžíravé výčitky, že si své city neuvědomil dříve. Netušil, že teta Fany a jeho sestra Bára v podání Natálie Halouzkové, která kvůli roli razantně změnila vizáž, mu zasadí další pomyslnou ránu.

„Víš, jak mě trápilo, když jsem slyšela, kolik nocí kvůli tobě probrečela?“ vpálí mu znenadání během řeči Františčina teta. „No ale už je to pryč, už je šťastná,“ utne nepříjemné vzpomínky, zatímco Michal zůstane stát jako opařený. Zdá se mu to jako blbost, a tak se v dalším díle seriálu Dobré zprávy, na který se můžete těšit v pondělí večer na Primě, pro jistotu ptá své sestry. Ta mu však tetina slova jen potvrdí. „To ti nikdy nedošlo, že tě Fany milovala? No co čumíš, teď už je pozdě,“ dorazí ho Bára.

Po dlouhém čase, kdy byl jako slepý a dle sestřiných slov naprosto zabedněný, začne Michal konečně jednat. Vyhledává možnosti, jak být milé kuchařce co nejčastěji po boku. Zdá se ale, že je pozdě. Františka nakonec přece jen kývla na žádost o ruku a plánuje budoucnost s Tadeášem. Michalova maminka v podání Lindy Rybové, která je prý jednou z nejhezčích babiček v naší republice, ho varuje, aby přestal se svými pokusy poplést jí hlavu. Svou šanci jednou provždy promarnil.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima pláč pravda Ondřej Rychlý Natálie Halouzková šance pocity Linda Rybová Exkluzivní ukázka Dobré zprávy Darija Pavlovičová seriál Dobré zprávy prima+

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.