Celebrity

29. ledna 2023 12:30

Eliška Reiglová

Taťána Kuchařová si užila večer v obležení mužů. Takhle vypadal Ples jako Brno

Po dvou letech, kdy covid nedovoloval jeho konání, byl znovu uspořádán Ples jako Brno. Desátý ročník slavnostní akce, na kterou se sjíždějí slavné osobnosti z celé republiky, si po pauze všichni náležitě užili. Modelka Taťána Kuchařová (35) ho po loňském rozvodu navštívila bez oficiálního doprovodu a strávila ho ve společnosti mužů. Jak plesaly další celebrity?

V sobotu v sedm hodin večer se začaly slavné osobnosti hrnout do Galerie Vaňkovka, kde se po dvouleté covidové pauze konal desátý ročník akce Ples jako Brno. Prestižní akci si užila celá řada slavných osobností, které pochopitelně dorazily náležitě oděny. Mezi zúčastněnými byla i modelka Taťána Kuchařová, která se této akce poprvé účastnila jako rozvedená žena.

Večer ve společnosti mužů

„Vždycky jdeš do vztahu s tím, že je to ono, to pravé. A já jsem tomu hodně věřila. Teď je to zaplať pánbůh za mnou. Zbyla mi jen smutná vzpomínka a do jisté míry i zklamání,“ řekla modelka před časem v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Svůj život nicméně nenechala naplnit hořkostí a ples si užila s přáteli.

Po boku Taťány Kuchařové, která vynesla nádhernou bílou róbu, se během plesu objevila celá řada mužů, kteří jí s radostí dělali společnost. Mezi nimi například i slavný kadeřník Tomáš Arsov, jenž je mezi celebritami velmi populární.

Záplava slavných

Kromě Taťány Kuchařové se Plesu jako Brno zúčastnila ještě celá plejáda celebrit. Mezi nimi například oblíbený moderátor Libor Bouček, influencerka Nela Slováková, herečka Nela Boudová, které dělal společnost herec Miroslav Šimůnek s přítelkyní. Nechyběl ani mistr etikety Ladislav Špaček a jednou z ozdob večera byla těhotná modelka Nikol Švantnerová, která na své bříško upozornila ve třpytivých růžových šatech.

Spoustu svých oblíbených herců můžete sledovat už brzy na prima+ v exkluzivních seriálech:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.