Těhotenská břicha jako odplata pro Tadeáše. Je mi tě líto, opovrhuje jím Fany

Dobré zprávy (25) – Rodina jako tajemství

Jan Komínek (29) představuje v oblíbeném rodinném seriálu nenapravitelného proutníka, jehož nenechá v klidu žádná sukně. Darija Pavlovičová (21) mu ale jako Fany s pomocí Natálie Halouzkové (22) v roli Báry přichystá vskutku originální pomstu. Na tolik těhotných milenek televizní pekař jen tak nezapomene. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Tadeáš se nepřestává snažit získat zpět lásku a důvěru těhotné Fany. Pravidelně jí telefonuje, posílá dárky a květiny a plánuje společnou budoucnost s dítětem. To mu ale nebrání v neustálém podvádění, v němž ho s potěšením podporuje Tomáš Weber coby pekař a jeho seriálový bratr Tobiáš. Tadeášovy lži však budou odhaleny a Fany mu připraví dokonalou pomstu.

Michal, jenž si nepřestává vyčítat propásnutou šanci na spokojený vztah, který s ní mohl mít, ji kvůli ujištění o bezproblémovém průběhu těhotenství dotlačí na gynekologii. Při lékařské prohlídce však vyjde najevo, že Fany miminko nečeká. „Ve skutečnosti ani nikdy těhotná nebyla. Občas to tady řešíme. Počůraný papírek není to samé jako návštěva u doktora, domácí testy jsou opravdu pouze orientační,“ vysvětluje sestra zaskočené Františce a Michalovi.

Ačkoliv nebylo dítě plánované, kudrnatá kuchařka se na potomka začínala těšit a z nečekané zprávy je rozpolcená. Z nápadu Báry, podle níž ji tím pádem k Tadeášovi už nic netáhne a může se mu náležitě pomstít, nijak nadšená není. To se ale změní v okamžiku, kdy jí televizní pekař oznámí, že hodlá jejich vztah i potomka držet v tajnosti. „Celý můj byznys se odvíjí od toho, kolik mám fanynek a jak s nimi vycházím. Když propálím, že se budeme brát a čekáme dítě, přijdu o spoustu sledujících a na základě toho i o spoustu peněz z reklam, ze kterých jsem chtěl živit nás tři,“ oznamuje zaskočené Fany své pohnutky v dalším díle seriálu Dobré zprávy, na který se můžete těšit v pondělí večer na Primě. „Já to chápu. Přece bych nechtěla být koule na tvojí noze,“ předstírá Františka, že mu rozumí.

Čtěte také: Ondřeje spaluje žárlivost. Kolegu v Bářině společnosti vydýchává jen stěží

Tadeášovo jednání je pro ni pomyslnou poslední kapkou. Bářin nápad pomstít se jí najednou přijde fajn. A to netuší, že Natálie Halouzková, která podstoupila kvůli roli vesnické dívky razantní změnu vizáže, vymyslí pro televizní hvězdu skutečně unikátní odplatu. Během živého vysílání ho zaskočí část jeho početných milenek či bývalek. Všechny k němu nakráčejí s širokým úsměvem a hladí si těhotenská bříška. Po prvotním šoku dojde mezi Fany a Tadeášem k ostré hádce. „Je mi tě vlastně líto,“ ukončí kuchařka výměnu názorů, odejde společně se všemi dívkami a nevěrník zůstane stát jako solný sloup.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.