Těhotenství jako lék na smutek. Sid přemýšlí o vlastním miminku

ZOO (125) – Těhotenství jako lék na smutek

Michaela Pecháčková (19) se po náhlé smrti svého seriálového otce v podání Marka Taclíka (50) upnula na práci a rodinu. Sabině Laurinové (51) a Janě Švandové (75) coby mamince a babičce hodlá pomoci vyrovnat se se ztrátou milovaného Eduarda vskutku netradičním způsobem – chce otěhotnět. Co na to Adam? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Rodina Novotných prožívá těžké chvíle. Musí se vyrovnat s tragickou smrtí Eduarda, který zahynul v Thajsku při ničivém tsunami. Zároveň je třeba dál pokračovat v byznysu, plnit závazky a dotahovat do konce lukrativní smlouvy. Babička a maminka jsou zcela zdrcené, vedením firmy je proto dočasně pověřena Sid, jež ze zoologické zahrady stále častěji utíká řešit jiné pracovní povinnosti.

Zatímco Sidonie se okolí straní a s nikým nekomunikuje, Alice se pokouší normálně fungovat. Smutek ji ale přemáhá a práci moc nezvládá. Sid proto přemýšlí, jak by mohla pomoci. Kolegyně jí poradí dost neotřelé řešení. „Když mojí kámošce umřel táta, rozhodla se otěhotnět, aby její maminka myslela na jiné věci a nemyslela na smrt,“ nadhodí trochu bláznivou možnost Helča v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě. „Fungovalo to u nich. Z maminky udělala babičku a ta byla nakonec šťastná,“ stojí si za svým ošetřovatelka, když Eliška označí její návrh za blbost a tvrdí, že si něco takového musela vymyslet.

Samotné Sid to ale jako tak špatný nápad nepřijde. Když vidí nešťastnou a uplakanou Alici, která se vůbec nedokáže na byznys soustředit a myšlenkami je stále u Eduarda, rozhodne se dát těhotenství zelenou. „Dokážeš si představit, že bychom spolu měli miminko?“ zeptá se po dlouhém úvodu Adama. „Myslím to tak, jestli si dovedeš představit, že bych teď otěhotněla,“ upřesňuje bohatá dědička sklářského impéria, že nemluví o vzdálené budoucnosti. Jak na to Haďák zareaguje?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.