Těhotná Petra Kvitová zapřela před kamerami bříško. Kvůli pověrčivosti i ochraně rodiny

Petra Vaňková Kvitová v show Máme rádi Česko

Když 19. prosince loňského roku přišla naše nejslavnější tenistka Petra Vaňková Kvitová (33) do studia televize Prima natáčet zábavnou show, ještě nikdo netušil, že s manželem a svým trenérem Jiřím Vaňkem čekají miminko. Proč své tajemství chtěla ještě udržet a co tou dobou říkala o případném mateřství?

Na natáčení dalšího premiérového dílu zábavné show prověřující známé tváře ze znalostí o Česku oblékla Petra Vaňková Kvitová volné černé tričko a delší blyštivé sako a od pasu dolů se schovala za soutěžní panel. Nikdo nemohl poznat nic. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS bezprostředně po natáčení sice o touze stát se maminkou promluvila, probíhající těhotenství ale reportérce ještě s ohledem na rodinu a pověrčivost zapřela.

Dobře utajované těhotenství Kvitové

„Odmalička jsem chtěla být maminkou. Jsem ze tří dětí. Mám dva starší bratry a mám s nimi skvělý vztah. Určitě bych chtěla děti. Je to smutné, že ženy musí dát potom sportovní kariéru na vedlejší kolej, když cítí, že by děti chtěly. Je to pro ženu omezení. Muži si mohou hrát, jak dlouho chtějí, pokud jim to zdraví dovolí,“ posteskla si Kvitová, aniž by dala najevo, že kariéra na druhé koleji bude již brzy i její realitou.

Na přímou otázku, zda se jí tato situace může brzy týkat, v tu chvíli odpověděla vyhýbavě. „To je všechno ve hvězdách, je těžké o tom mluvit, nikdy nevíte, co příroda nachystá. Fakt těžké, nevím teď,“ zareagovala spontánně s tím, že v roce 2024 ji žádné pracovní změny nečekají. „Můj pracovní rok 2024 bude vypadat jako každý jiný rok, zase pojedu do Austrálie a zase budu objíždět turnaje jako každý rok,“ řekla tehdy na kameru CNN Prima NEWS Petra Kvitová. O tom, že s manželem čekají prvního potomka, se tenistka svěřila veřejnosti o necelé dva týdny později v novoročním instagramovém postu.

Čtěte také:  Nejdříve trénink, pak láska, nakonec svatba. Petra Kvitová si vzala svého trenéra

Narození miminka očekává pár v létě, dokonce se možná trefí do průběhu Wimledonu, který Petra dvakrát vyhrála.

Sportovní aktivity sice s ohledem na těhotenství bude muset omezit, ve vědomostním soutěžení pořadu Máme rádi Česko, který uvidíte v pátek ve 20:15 na Primě, se ale nijak omezovat nemusela. A soutěživá je prý velmi už od dětství. „Byla jsem soutěživá skoro ve všem. Matematické olympiády jsem tedy statečně vynechávala, ale hrávala jsem stolní tenis, venku s kamarády jsme plnili úkoly a já se snažila být první,“ prozradila na sebe.

Mohlo by vás také zajímat: Co říká horoskop o matkách: Vodnářky jsou pohodářky, Panny dbají na režim

„Mám ráda vědomostní soutěže, ale zároveň se jich bojím. Chodila jsem do školy, mám vystudovaný gympl, ale spoustu už jsem toho zapomněla, tak se trochu bojím, co tady předvedu. Tenhle pořad ale sleduju i doma a baví mě,“ dodala. Čas u televize je jednou z jejích oblíbených relaxačních aktivit. Nejraději ji sleduje s rodinou a s manželem Petrem Vaňkem, jehož příjmení po svatbě přijala. „Život po svatbě není jiný, ale zvykám si na oslovení paní, a protože jsem přijala příjmení manžela, jsem Vaňková Kvitová, a například lékaři mě volají paní Vaňková, a já čekám, až někdo vstane a půjde, a ono je to na mě. Tak to je taková mini změna. Ale podepisuju se postaru,“ prozradila se smíchem Petra Vaňková Kvitová.

Spolu s ní bude v červeném týmu Jakuba Prachaře soutěžit také scenárista Petr Kolečko a herec Marek Taclík. Proti nim se v bílých barvách Vojty Kotka postaví herci z primáckého seriálu Malá velká liga – Marek Němec, Roman Štabrňák a Anna Fixová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.