Astročlánky

12. listopadu 2022 05:08

Jiřina Köppelová

Tři nejšťastnější znamení. Komu budou hvězdy v listopadu 2022 přát nejvíce?

V listopadu 2022 některým z nás astrologické nebe nadělí pořádnou dávku štěstí. Planeta Jupiter je zpět ve znamení Ryb, Slunce vstoupí do znamení Střelce a nedávné zatmění Měsíce v Býku mohlo nečekaně zamíchat kartami. Lze proto očekávat mnoho šťastných změn, které nejvíce zasáhnou tato tři znamení. Je to vaše mezi nimi?

Ryby

Planeta Jupiter se potřetí za poslední dva roky vrátila do vašeho znamení. Vzhledem k tomu, že Jupiter je planetou štěstí, expanze, požehnání, cestování a poznání, můžete se vsadit, že listopad bude pro vás plný zajímavých příležitostí. Využijte jeho vlivu co nejvíce, protože Jupiter, který je považován za tradičního vládce vašeho znamení, nebude v Rybách dalších dvanáct let. Listopad a první půle prosince 2022 je čas, kdy se můžete soustředit na své sny a plány – na to, co máte podniknout v budoucnosti. Nápověda k vám může dorazit i ve spánku v podobě výjimečně sugestivního snu.

Chopte se každé příležitosti, řiďte se svou intuicí. Můžete posílit i svoji sebedůvěru a zúročit všechny zkušenosti, které jste nasbírali za poslední dva roky. Zjistíte, kolik jste se toho naučili. A nezapomeňte se o svou nově nabytou moudrost podělit se svým okolím. Vybíráte si svoji karmickou odměnu – pusťte si štěstí a radost do života.

Býk

8. listopadu 2022 zároveň s úplňkem proběhlo i zatmění Měsíce ve znamení Býka, které mohlo u některých z vás vyvolat velmi silné a vášnivé energie. Změny, které vám přineslo nebo které se v tomto čase započaly, mohou ovlivnit váš život na velmi dlouhou dobu. Zatmění Měsíce bylo spojené s planetou Uran a se severním měsíčním uzlem, který působí tak trochu jako planeta štěstí Jupiter. Vše zrychluje a rozšiřuje. I když můžete mít pocit, že vám osud nepřeje, jste vystaveni obtížím, nepříjemnostem a výzvám, zkuste to brát tak, že vesmír pracuje pro vás, snaží se vás popohnat a nasměrovat na správnou životní cestu. Své zkušenosti zúročíte v druhé polovině příštího roku, máte se na co těšit.

  • Zatmění Měsíce nejvíce ovlivnilo zrozence znamení Býka nebo Štíra. Zejména ty, kteří se narodili v druhých dekádách znamení. Ovlivnilo také všechny, kteří mají ascendent nebo planety blízko šestnáctého stupně znamení Býka. Svým vlivem se ale dotklo i představitelů zbývajících pevných znameních – Lva a Vodnáře.

Střelec

Slunce vstupuje do vašeho znamení 22. listopadu, ale již o několik dnů dříve, od 16. listopadu, začnete pociťovat příliv energie, do života vám vstoupí láska, radost a optimismus. Vaše vládnoucí planeta Jupiter je ve znamení Ryb, které je s vámi spřízněné, a tak vám dodává kousek štěstí a božího požehnání navíc. Začnete se cítit atraktivnější, vyhledávanější svými přáteli, budete hvězdou společnosti. Čas nových začátků a příležitostí pro vás nastane i s novoluním ve Střelci, které proběhne hned po vstupu Slunce do vašeho znamení 23. listopadu. V tentýž den Jupiter změní svůj retrográdní pohyb na přímý a vy můžete ve svém životě očekávat rychlý růst a pohyb vpřed. Budete mít velkou oporu astrologického nebe, využijte ji.

  • Víte, že vašemu znamení vládne největší dobroděj astrologického nebe – planeta Jupiter? Jste znamením ctižádosti, lásky ke svobodě a touhy hledat. Symbolizujete naše schopnosti vyššího poznání, lásku k moudrosti a k dlouhým cestám ducha i těla.

Co v listopadu 2022 čeká ostatní znamení?

Chtělo by se říci, že odhalování pravdy, protože znamení Střelce je znamením pravdy. Uvidíme, co nám přinesou tradičně osudové dny kolem 17. listopadu. Podrobnosti se můžete dozvědět ZDE:

Zdroj: Autorský článek a askAstrology.com

Sdílejte článek
Štítky láska hvězda Uran Jupiter znamení zvěrokruhu Slunce měsíční horoskop Zatmění Měsíce Střelec Býk listopad 2022 Ryby