Silný úplněk bude provázet zatmění Měsíce. Koho z nás ovlivní na velmi dlouhou dobu?

Nacházíme se v období zatmění, které vždy symbolizují zvraty a změny událostí. Po prvním zatmění Slunce, které proběhlo 25. října 2022, je před námi důležité zatmění Měsíce. Bude spojené se silným úplňkem ve znamení Býka. Komu a jak 8. listopadu tohoto roku vstoupí do života nejvíce?

Od 25. října 2022 začalo období zatmění. První z nich – částečné zatmění Slunce ve znamení Štíra – jsme mohli pozorovat s novoluním 25. října, druhé nastane s úplňkem 8. listopadu, kdy půjde o velmi intenzivní zatmění Měsíce ve znamení Býka. Zatmění podle astrologie vždy symbolizují obrat osudu o 180 stupňů. Změny a rozhodnutí, které je provázejí, jsou obvykle velmi významné.

Energii intenzivního úplňku zesílí zatmění Měsíce, které ho bude provázet. Zatmění Měsíce nebude z našeho území bohužel pozorovatelné. Viditelné bude jen z Asie, Austrálie, tichomořských ostrovů a Ameriky, ale jeho symbolický vliv podle astrologie platí.

  • Co je to zatmění Měsíce? Astronomický jev, kdy je měsíční kotouč zastíněn planetou Zemí. Nastává při úplňku, pokud se Slunce, Země a Měsíc ocitnou v jedné přímce.

Osudové zatmění Měsíce 8. listopadu

Zatmění Měsíce nastane 8. listopadu 2022 ve znamení Býka a vyvolá velmi silné a vášnivé energie, které se dotknou nás všech. Zasáhne sféry moci, majetku, ale i tradičních hodnot, mezi které řadíme domov, rodinu a vlast. Změny, které zatmění přinese nebo které se v tomto čas započnou, mohou ovlivnit náš život na velmi dlouhou dobu.

Zatmění Měsíce nastane 8. listopadu 2022 ve znamení Býka a vyvolá velmi silné a vášnivé energie, které se dotknou nás všech. Zasáhne sféry moci, majetku, ale i tradičních hodnot, mezi které řadíme domov, rodinu a vlast. Změny, které zatmění přinese nebo které se v tomto čas započnou, mohou ovlivnit náš život na velmi dlouhou dobu..

Obecně všichni v nějaké oblasti – tam, kde máme v osobním horoskopu znamení Štíra – opustíme staré modely chování a budeme rozvíjet, zlepšovat a akceptovat výzvy ve sféře v horoskopu ovládané znamením Býka. Dobrou zprávou pro nás všechny je také návrat planety štěstí Jupitera do znamení Ryb – ta by nás za žádných okolností neměla nechat spadnout do temnot beznaděje. Jupiter v Rybách totiž zaručuje spásu.

Koho zatmění ovlivní nejvíce?

Zatmění Měsíce nejvíce ovlivní zrozence znamení Štíra nebo Býka. Zejména ty, kteří se narodili v druhých dekádách znamení. Ovlivní také všechny, kteří mají ascendent nebo planety blízko šestnáctého stupně znamení Býka. Svým vlivem se ale dotkne i představitelů zbývajících pevných znameních – Lva a Vodnáře.

Všichni výše jmenovaní budou muset ve svých životech udělat nebo přijmout změny, na které se připravují již od poloviny jara tohoto roku. Nemusejí se ale rozhodovat hned, spíše by měli v tomto čase naslouchat svému vnitřnímu hlasu, intuici, přemýšlet a poté, co pochopí, co je pro ně opravdu důležité, zvolit správné řešení. Někdo si tak uvědomí, co všechno ztrácí, a někdo také zjistí, co všechno má. Obecně my všichni si začneme vážit sebe samých a vyhrají ti z nás, co dokážou najít vlastní zdroje.

  • Dobrá rada pro všechny: Počkejte, až zatmění pomine. Měli byste se vyhýbat alkoholu, nadměrnému příjmu jídla a nepodléhat zbytečně vypjatým vášním. Pozorujte, co se s vámi i okolo vás děje. Intuice vám napoví, kam v budoucnosti směřovat, která cesta je pro vás ta pravá.
  • Dobrá zpráva pro nás všechny: Může se dostavit i úspěch a štěstí. Změny nemusejí být jen k horšímu.

Pokud byste ale chtěli přeci jen zatmění Měsíce pozorovat klikněte si ZDE:

Mohlo by vás ještě zajímat:

Zdroj: Autorský text a astrologyanswers.comnajdise.cz

Sdílejte článek
Štítky úplněk Zatmění Měsíce listopad 2022