Velká věštba na duben pro Štíry: Něco se vám povede úspěšně dotáhnout do konce

Co čeká Štíry ve čtvrtém měsíci roku 2023? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? A proč byste měli o Velikonocích zkusit věštit? Přečtěte si předpověď na duben, kterou pro Štíry z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na duben vychází krásná karta Svět, která přímo vybízí k tomu, abyste si uzavřeli některé věci. Jste na konci jedné etapy a na začátku druhé. Zejména ženy Štírky, které uvažují o založení rodiny, vybízí tato karta k nějakému konání. Také ponouká k tomu, abyste se někam vydali, pokud máte rádi cestování.

Co říkají mariášové karty?

Začátek dubna by měl být pro vás příznivý. Budete mít štěstí na správnou komunikaci, abyste si vše vyřídili tak, jak potřebujete. Mohou přijít i nějaké zajímavé nabídky, například na dovolenou. A pokud ne, zajistěte si alespoň prostředky, abyste mohli někam jet později. Také vám jde štěstí v lásce, budete hýřit sex appealem a dokážete si podmanit svým kouzlem okolí.

I druhá dubnová dekáda bude celkem plná flirtování. Karty tu také ukazují vztahy zastřené tajemstvím a možné nevěry.

Třetí dekáda přinese starosti spojené s prací, vzděláváním vašich potomků, úředními úkony nebo možná lékaři a budou s nimi spojené i nějaké výdaje. Někdo mladší vás může něčím překvapit a vy zapojíte všechny své mozkové závity, abyste to vyřešili. A to se vám povede, takže nakonec by vše mělo dopadnout dobře.

Velikonoční magie pro Štíry

Ideální den pro věštění byl vždy Velký pátek. Zkuste si i vy tento den něco vyvěštit, například z mraků na obloze. Štíři jsou velmi intuitivní a senzitivní znamení, mělo by vám to tedy jít samo.

ZDROJ: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.