Velká věštba na únor pro Ryby: Pokud něco není v pořádku, přijdete na to teď

Co čeká Ryby ve druhém a nejkratším měsíci roku 2023? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? A jaké kouzlo vám pomůže posílit lásku s partnerem? Přečtěte si předpověď na únor, kterou pro Ryby z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na únor vychází Čtyřka mečů, která říká, že se budete asi muset s něčím smířit. Možná nejste s něčím spokojeni, ale zatím to lepší nebude. Neplýtvejte zbytečně svou energii tím, že budete kopat kolem sebe. Raději si ji nechte sami pro sebe.

Jak se bude Rybám dařit v roce 2023? Podívejte se na jejich roční horoskop.

Co říkají mariášové karty?

Karty vám předpovídají, že budete mít v únoru docela zamotanou hlavu. Jako kdyby se vás snažil získat do vztahu ještě někdo další a pokud by k tomu došlo, nebude to úplně obvyklý vztah. Jste-li zadaní, může po vás koukat někdo nezadaný a naopak. Buďte obezřetní.

První únorová dekáda bude hodně flirtovací. Budete se líbit a nebudete díky tomu vnímat pracovní zátěž, spoustu povinností, které máte, a učení se různým novým pravidlům.

Během druhé dekády na vás čeká nějaké překvapení, které vám ale hodně pomůže. Dokážete si díky němu uhájit své jistoty. Pokud totiž něco není v pořádku, přijdete na to právě teď.

Třetí dekáda se bude hodně točit kolem přátelství. Budete si nastavovat vztahy s různými lidmi, vyřešíte si, kdo ve vašem životě s vámi táhne za jeden provaz a kdo vás jen využívá. Život vám nabídne nové perspektivy, a také nové lidi.

Kouzlo na posílení lásky

Pokud se chcete usmířit s partnerem nebo nechcete, aby kolem vás byly tak divoké energie, vyzkoušejte kouzlo, které se hodí pro vaše vodní znamení. Vezměte dva hrníčky, jeden bude znázorňovat vás a druhý člověka, na kterém vám záleží. Nalijte do obou hrníčků trochu vody a přelévejte ji z jednoho hrníčku do druhého. Myslete při tom na to, jak se energie, které jsou mezi vámi a které u tohoto kouzla představuje voda, dokážou sladit. Až vodu z obou hrnků důkladně promísíte, zalijte jí hlínu v květináči, aby nesla živiny pro to, co chcete, aby rostlo.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)

Rok 2023 přinese nové šance všem znamením zvěrokruhu: