Celebrity

14. května 2022 06:15

redakce Prima Ženy

Z dělohy Michala Suchánka má Richard Genzer čepici. Výbuchy smíchu nebraly konce

Máme rádi Česko XI (13) – Děloha Michala Suchánka

Herec Michal Suchánek za notné podpory Jakuba Prachaře, Libora Boučka a Richarda Genzera dohnal diváky v zábavné show k slzám smíchu. Měl totiž prý dělohu, kterou si pro dobročinné účely nechat vyoperovat. Teď z ní má Genzer čepici. Na vtipnou scénku se podívejte v extra videu.

Vtipná konverzace o děloze Michala Suchánka započala oklikou ve chvíli, kdy kapitán Jakub Prachař chválil tým Vojtěcha Kotka. Herečky a maminky Andrea Růžičková, Lenka Zahradnická a Petra Horváthová totiž neztrácely dobrou náladu, přestože mohly v zábavné soutěži skoro s jistotou očekávat prohru. Svou smůlou ve hře je Vojta už pověstný, ačkoliv v posledním díle mu k vítězství dopomohla meditace.

Jakub, který by klidně mohl mít s Kotkem hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu, obdivoval jejich spokojené úsměvy. „Tady je vidět, že když ženy porodí, dostanou se do takového klidu. Do takového zenu,“ vyprávěl svou teorii Prachař. „Tak my jsme taky rodili. A ne jednou. Michal si nechal vzít dělohu teprve před měsícem,“ rozesmál přítomné Prachař a ukázal na Michala Suchánka, který pod jeho vedením soutěžil s kolegy z oblíbené Partičky Richardem Genzerem a Michalem Novotným.

Tím spustil lavinu nekončících humorných narážek plných nadsázky. „Ale to bylo na dobročinné účely. Nechtěj vědět, kdo ji má,“ vymýšlel si Michal. „Já z toho mám čepici,“ dodal Richard, který si prý jeden čas připadal, že žije se Suchánkem v manželství. K slzám smíchu přispěl v Máme rádi Česko, na které se můžete znovu podívat na iPrima.cz, i moderátor Libor Bouček, který vyjádřil přání takovému charitativnímu projektu pomoci.

Hysterický záchvat Michala Suchánka

Kromě zábavy si ale Suchánek užil i chvíle plné stresu a nervů. Během vědomostní hry Dáreček, při níž se posouvá krabice s výbušninou od jednoho hráče ke druhému, se dostal pomalu až do infarktového stavu. „Já nevím, já nevím! Je mi to jedno! Já tě neslyším. Dál! Dál!“ křičel Michal v hysterickém záchvatu.

Suchánek ale nebyl jediný, komu dala tato hra pořádně zabrat. Vypjaté chvíle těžko snášela i herečka Andrea Růžičková, která měla v strach, aby nepřišla o mlíko, kterým v době natáčení kojila svého mladšího syna. Nakonec ani pozitivní nálada sympatických dam nestačila a Vojta se opět musel smířit s prohrou.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.