Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

12 profilů ženskosti podle měsíce narození. Jaký je ten váš?

I když je každá žena originál, z hlediska magické astrologie nám měsíc, ve kterém jsme se narodily, určuje jisté vlastnosti, schopnosti a dovednosti. Únor s sebou přináší romantiku, červen přeje kreativitě a předposlední listopad zase ladí s moudrostí. Podívejte se, zda vlastnosti přisouzené astrologií vašemu měsíci narození souhlasí s tím, jaká jste.
Vydáno: 14.09.2019
12 profilů ženskosti dle měsíce narození. Jaký je ten váš?
Autor: istock.com 12 profilů ženskosti dle měsíce narození. Jaký je ten váš?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zapomeňme pro tentokrát na znamení horoskopu a zaměřme se na měsíc, kdy jste přišla na svět. Možná o sobě zjistíte něco, co vám dlouhou dobu unikalo, nebo jste si nechtěla připustit. 

Leden

Ženy, které se narodily na samém začátku roku, jsou houževnaté, ambiciózní a rozhodně vždy směřují přímo k cíli. Neumějí se životem potulovat na způsob bludného Holanďana, vědí, co potřebují ke svému štěstí a nebojí se za tím jít, ať to stojí cokoliv. Navenek si lidé o vás myslí, že vaše moudrost je snad nekonečná, ale co se týká emocí, raději je maskujete, co to jde. Přece jen o zradu nestojíte.

Únor

Možná je to snad i tím, že v tomto měsíci slaví svůj svátek všichni zamilovaní, ale měsíc únor všem zrozenkyním dal do vínku dar intenzivní romantiky a něhy. Pokud přijde na lásku, únorová žena rozkvete do krásy a nechá se unášet na vlně zamilovanosti více než ostatní. Možná právě proto mnohem hůře snáší zradu, nevěru a rozchody. Ženy narozené v únoru moc rády sní, a to i s otevřenýma očima.

Březen

Jen tak lecjaký muž vám hlavu nezamotá, vy si totiž potrpíte na toho vůbec nejlepšího. Někdy se může stát, že v ostatních budíte dojem vysokých nároků. Ale zdání klame, přece jen znáte svoji cenu a víte, co je skutečně pro vás to pravé. Jste kreativní až na půdu a někdy více svéhlavá, než by bylo nutno.

Duben

Tomuto měsíci vládne komunikace, která se snoubí s diplomacií a vrozenou asertivitou. S ženami narozenými v dubnu je prostě radost domlouvat naprosto cokoliv. Když prožívají těžké období, mají tendence se litovat a hledají ve svých bližních podporu a útočiště. Na pozoru by se měli mít muži, kteří dají partnerce důvod k žárlivosti. Dubnové ženy žárlí opravdu přehnaně a silně.

Květen

Na první pohled vás upoutá jejich zevnějšek, a to především co se týká módy a vytříbeného vkusu. Ženy narozené v květnu mají módní diktát v malíčku, nesnášejí samotu a milují zábavu spolu s akcí. Jen tak dřepět doma na zadku je opravdu nenajdete. Jsou všude tam, kde se něco děje. Rozumí si také s pěstováním rostlin.

Červen

Žena zrozená v červnu, kdy se mimo jiné probouzí léto, vládne neskutečně podmanivou energií, kterou si dokáže získat mnohé na svoji stranu. Dámy narozené v červnu jsou přirozeně okouzlující a pánové jim padají k nohám jako zralé hrušky. Bez okolků vám prozradí svůj názor, pomluvy jdou mimo ně, jsou zvědavé, učenlivé a zbožňují cestování. A sex s nimi je pro jejich partnery učiněným blahem.

Červenec

Vy prostě usilujete o pohodový průběh věcí bez menších zádrhelů. Hádky, šarvátky a zbytečné konflikty, to není nic pro vás. Když ale přijde na lámání chleba, tak se v případě potřeby dokážete ozvat a daný problém nekompromisně vyřešit. Své okolí nadchnete svou jedinečnou povahou, milým vystupováním a svým osobitým šarmem. Co ale jen tak neodpustíte, jsou křivdy, zrady a intriky.

Srpen

Život není peříčko a někdy je holt potřeba tasit zbraně a nedat se. A srpnové zrozenkyně v tom mají jasno. Bez boje se totiž nevítězí a ony jsou s první příčkou v pomyslném žebříčku jedna ruka. Druhé nadchnou vřelostí a srdečností jim vlastní, nemluvě o tom, že se s nimi budete božsky bavit. Jejich humor a úsměv od ucha k uchu vás dostane.

Září

Zářijový měsíc byl k ženám opravdu štědrý, daroval jim půvab, sympatie druhých sbírají jako houby po dešti a nikdy se nespokojí s málem. Drží se totiž hesla, že vše, co dělají, musí být jednoduše perfektní. Proto od všech a všeho požadují maximum a to zcela bez výhrad. Libují si v dlouhotrvajících vztazích a nevěra ani jiné pletky jim nejdou pod nos.

Říjen

Když se rozdával úspěch, říjnové ženy si pro něj přišly přinejmenším hned dvakrát. Jsou známé pro svou nezávislost , jejich vůle nezná odpor a co si usmyslí, to taky dostanou. Své pocity a emoce si drží pro své vlastní dobro pevně pod pokličkou. Slzy u nich neuvidíte a s přátelským přístupem se u nich dvakrát nesetkáte. Prvně si musíte zasloužit jejich důvěru.

Listopad

Tyto ženy jen tak někdo a něco neobelstí, jsou totiž pěkně prohnané a jen tak se nenechají lapit do něčí léčky. Vládnou vysokou inteligencí a všechno řeší podle svého názoru a zaběhlých vzorců. Můžete si být jisti, že vám med kolem pusy mazat nebudou, jednají totiž zcela zpříma a tvrdě. Kdo s nimi chce hrát nefér hru, nemá žádnou šanci.

Prosinec

Jako jsou zimní svátky plné štědrosti, jsou ženy narozené v posledním měsíci roku svou povahou stejné. Pro své blízké by se rozdaly a klidně i třikrát. Rozhodně nejsou lakomé a mamonit majetek ani finance jim absolutně nic neříká. Lidé na nich obdivují jejich obětavost a ochotu pomoci. Nejlépe by chtěly všechno hned a teď, bez čekání. Měly by ale počítat trochu s tím, že trpělivost je někdy zcela žádoucí.

-lz-

Článek je zařazen v: ženskost, astrologie, měsíc narození, datum narození
Reklama