Astročlánky

16. července 2020 08:00

Anna Kopečková

Indiánský horoskop: Objevte, které zvíře charakterizuje právě vás

Indiáni se v mnohém spoléhali na přírodu, žili s ní v harmonii a ta se jim vždycky odvděčila. A tak se ani není čemu divit, že jejich horoskop právě z ní vychází. A to přesněji z říše zvířat. Chcete vědět, jaké zvíře a jeho vlastnosti ovlivňují vaši povahu, vystihují vaše jednání a reakce?

V indiánském horoskopu nenajdete klasická astrologická znamení, na která jsme zvyklí, například Vodnáře, Berana nebo Střelce. Tvoří ho dvanáct zvířecích znamení a ta přisuzují člověku vlastnosti, které měl v době svého narození získat. Které zvíře jste podle indiánských tradic vy?

PŘEČTĚTE SI I DALŠÍ HOROSKOPY:

Moudrý japonský horoskop, Indický horoskop, Andělský horoskop, Erotický horoskop, Partnerský horoskop, Runový horoskop, Čínský partnerský horoskop, Gastrohoroskop, Princeznovský horoskop, Princovský horoskop

Vydra (20. leden - 18. únor)

Je to taková liška podšitá a umí na život prostě vyzrát. Je dravá i hravá. A v lásce si s věrností či stálostí kdovíjak hlavu neláme. Ve společnosti ji najdete v početném hloučku lidí, s nadšením navazuje nová přátelství a stejně tak v jejím životě mají své místo i větší či menší milostné aférky. Jejím krédem je pozitivní pohled na svět a radost, kterou rozdává druhým. Když ji něco nadchne ještě to ale neznamená, že u toho vydrží.

Vlk (19. únor - 20. březen)

Potřebuje žít ve smečce, ale stejně tak nepohrdne nějakým dnem samoty. Rodina (jeho smečka) je pro něj vším, chrání ji, miluje a zůstává jí věrný. Svého partnera zahrne hlubokou nákloností, oddaností, romantickou láskou a bezbřehou oddaností. Ale i tak si své emoce chrání, maskuje a nechce být po této stránce tolik čitelný. Pokud si z něj někdo bolestivě vystřelí, dokáže se bránit a vycenit zuby.

Sokol (21. březen - 19. duben)

Pokud jste sokolem, tak pak je více než pravděpodobné, že hrajete na vítězství a život berete jako výzvu. Schází vám trpělivost,a naopak mate dostatek sebevědomí a odvahy porvat se životem. Mnohdy jsou zrozenci v tomto znamení schopnými vedoucími pracovníky a těmi, kteří jdou vstříc tomu, po čem touží. Neschází jim inteligence, bystrý úsudek a analytické uvažování. A když se první pokus nezdaří, sokol se nehroutí, ještě je tu přece ten další. Jejich slabostí je podřizování se druhým.

Bobr (20. duben - 20. květen)

Bobři mají velký smysl pro budování si zázemí. Nechybí jim praktičnost, jsou pracovití a lpí na svých zvycích. Nové změny nevítají s nadšením a raději preferují zajetý stereotyp, což se protějšku může zajídat. Pokud bobrovi vyjdete vstříc, odmění se vám. Pověstná je jejich vynikající paměť.

Jelen (21.květen - 20. červen)

Prohání se po lesích, a když ho něco zaujme, nenechá si lákavý objekt za nic na světě uniknout. Věrnost mu neříká mnohé, na poli partnerství je nestálý a stejně jako se rychle zamiluje, tak romanci může být konec. Ovládá umění komunikace na jedničku, jeho emoce jsou jako na houpačce. Nedělá mu problém dokonce lehkomyslně utéct před problémem, ale v případě nebezpečí umí zakročit.

Datel (21.červen - 21. červenec)

Rodina je pro něj vším, své soukromí si střeží a jen tak někoho si k tělu nepřipustí. Pro své bližní by se klidně i naporcoval, což lze snadno zneužít. Datel umí být skvělým přítelem, který vás nezradí. Jeho schopnost se vcítit do druhých z něj dělá báječného společníka. Se svým zájmem to ale mnohdy přehání a jeho přepečlivost se může minout účinkem.

Losos (22. červenec - 21. srpen)

Pokud si chcete lososa poštvat proti sobě, lžete mu. Přetvářku a faleš totiž nesnáší ze všeho nejvíc. Jeho pracovní tempo i nasazení jsou mnohdy vyčerpávající. Neumí odpočívat a celkově se zbytečně přetěžuje. Skvěle se mu daří zejména v podnikání, kde se může naplno realizovat a občas i zariskovat.V lásce nedá šanci jen tak někomu.

Medvěd (22. srpen - 21. září)

Nezávislý samotář tělem i duší, který všechno nejraději zvládá svépomocí. Nerad spoléhá na druhé, mohli by ho zradit a zklamat. Je trpělivý, rozvážný, ze všeho nejvíc preferuje praktičnost a co se týká trpělivosti má opravdu výdrž. Jeho život tkví na zvycích, plánech a zásadách. Spontánnost mu příliš neříká.

Havran (22. září - 22. říjen)

Rád se naparuje před ostatními a dává na odiv svůj vzhled, který je pro něj důležitý. Není nijak náročné jej ovlivnit, hůře se rozhoduje a má sklony k povrchnímu chování. Rád se baví, jeho povaha je přátelská a nerad se dostává do konfliktů.

Had (23. říjen - 22. listopad)

Ostatní si získá svým šarmem, kouzlem osobnosti, pozorovacím talentem a aurou, kterou šíří. Jde si za svým cílem, ať to stojí cokoliv a když miluje či nenávidí, tak na maximum. Jsou věrní a zcela oddaní svému životnímu partnerovi. Mít hada za nepřítele se příliš nevyplácí, je to velmi obtížný protihráč.

Sova (23. listopad - 21. prosinec)

Sovy jsou učenlivé, zvídavé a prahnou po vzdělání. Rády si povídají, hledají řešení svých problémů a nejsou k nim laxní. Navíc milují, když si mohou své obydlí zútulňovat a zkrášlovat. Sova skvěle pečuje o rodinu, ale ve svazku tíhne k volnosti. Nikoli proto, aby zahnula, ale aby se mohla nadechnout, „proletět“ a pak se spokojeně zase vrátit. Příkazy a zákazy nepřijímá dobře, spíše ji tíží a sova pak mnohdy zatouží se zdejchnout.

​​​​​​​Husa (22. prosinec - 19. leden)

Husa navenek působí chladně, spoléhá spíše na rozum, než na cit. Jde si tvrdě za svým, je pilná, pracovitá a ctižádostivá. Preferuje čestné a spravedlivé jednání. Jakmile je soustředěna na cíl, málokdo i máloco ji vyvede z míry. Pokud husa touží po rodinném domku v horách, nebo po dovolené v Karibiku, můžete počítat s tím, že co nevidět bude skutečně bydlet v novém, popřípadě vám pošle pohled z exotiky. Vytrvalost, píle a ambice jsou prostě skutečným receptem na úspěch.

Mohlo by vás také zajímat:

​​​​​​​


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.