Jak vláda Vodnáře ovlivní každé znamení zvěrokruhu?

V pondělí 20. ledna se Slunce dostalo do vzdušného Vodnáře, znamení nositele vody, kde zůstane dalších 30 dní. Jak vás sezona Vodnáře 2020 ovlivní osobně, to záleží na vašem znamení zvěrokruhu.

Pokud jsme pod vlivem Vodnáře, toto období je ideální k tomu, abychom se soustředili na zlepšení komunikace a mezilidských vztahů a pohlédli na svět novýma očima. Sezona Vodnáře 2020 může být opravdu měsícem, který nastartuje životní změny. Pokud budete chtít.

K novým životním krokům pomůže i první novoluní v roce 2020. 24. ledna ve 22.41 jsme nový měsíc přivítali právě ve vzdušném a intelektuálním Vodnáři. Nový měsíc nám dodá sílu vydat se konečně na naši správnou cestu životem bez zbytečného rozhodování. Dynamická atmosféra vhodná k životním změnám však neplatí úplně pro všechny.

Změnám nahrává i čínský nový rok, který je ve znamení bílé (nebo kovovové) Krysy. Krysa je na začátku znamení čínského horoskopu, které tak začíná nový cyklus. Společně s vlivem Vodnáře tak budeme mít šanci objevit naše pravé já. Jak nástup Vodnáře ovlivní naše znamení?

Beran

Berani se musí připravit na to, že budou extrémně společenští. To znamená, že vás během tohoto období čeká spoustu akcí, na kterých můžete potkat mnoho zajímavých lidí. Pokud nehledáte a máte stálého partnera, bude vám dopřána opravdová zábava. Kromě toho někteří Býci možná zjistí, že v dlouholetém příteli naleznou někoho, kdo by mohl být mnohem víc.

Horoskop na únor pro Berana najdete zde

Býk

Vaše kariéra právě teď stoupá do hvězdných výšin, ale zároveň vás odhání od vašich blízkých. Přestaňte se frustrovat tím, že musíte oddělit práci a rodinu, začněte svoje pracovní úspěchy slavit s rodinou. Taurus zjistí, že díky svým pracovním úspěchům přitahuje mnoho lidí.

Horoskop na únor pro Býka najdete tady

Blíženci

Jedni z vás si uvědomí, že jsou přitahování někým, kdo má odlišnou kulturu, víru nebo výchovu. Tito lidé vám ale přinesou spoustu zábavy a vzrušení. Někteří z vás budou mít vztah na dálku nebo vztah s někým z jiné země. A pokud to s nimi myslíte vážně, zkuste společně cestovat.

Horoskop na únor pro Blížence tady

Rak

Momentálně se soustředíte na rovnováhu ve vašem životě – co dáváte a co dostáváte. Jste si s partnerem rovni? Během tohoto období se můžete cítit víc sexy. Někteří Raci se budou rozcházet, jelikož nepociťují svůj vztah jako něco, co by je dlouhodobě naplňovalo. Budou chtít začít nový život.

Rak a únor 2020? Horoskop najdete tady

Lev

Lvi budou hledat dlouhodobého partnera, toto období bude nejlepší moment jejich roku pro to, aby se rozhodli, jak chtějí postupovat dál. Randíte a chcete, aby vztah byl vážnější? Zásnuby jsou ideální právě teď. Jste single? Zkuste hledat, najdete!

Horoskop pro Lva na únor 2020 najdete zde

Panna

Momentálně vás zajímá hlavně práce, budete přemýšlet nad tím, jak natěsnat lásku do vašeho narvaného diáře. Pokud je pro vás romance důležitá, ujistěte se, že ji dáváte na první místo v žebříčku priorit a vymezte si pro ni čas. Vyplatí se to.

Únor a horoskop pro znamení zvěrokruhu Panna najdete tady

Váhy

Díky Vodnáři se budete cítit vášniví, kreativní a připravení pustit se do zběsilé jízdy jménem láska. Vynaložte čas a okořeňte svůj sexuální život. Ujistěte se, že se se svým partnerem smějete. Pokud jste single, jděte po svém vysněném muži/ženě, hvězdy vám přejí.

Horoskop na únor 2020 pro Váhy najdete zde

Štír

Toto období ukáže, jak klidně a jistě se cítíte. Je potřeba se zaměřit hlavně na sebelásku a uzdravení všech emočních křivd, abyste svou lásku mohli věnovat druhému. Pro single Štíry radíme uspořádat večeři pro kamarády, kteří by měli přivést své single přátele s sebou.

Horoskop pro Štíra na únor 2020 naleznete zde

Střelec

Komunikace, komunikace a zase komunikace. Pokud máte potřebu říci někomu něco od srdce, udělejte to právě teď. Pokud už partnera máte, pošlete mu milostnou zprávu, ať oživíte svůj vztah.

Horoskop pro Střelce na únor 2020 najdete tady

Kozoroh

Pokud jste single, dávejte si pozor na to, ať nevypadáte příliš zoufale, protože vaše touha někoho potkat, bude nezměrná. Stalking není romantický. V každém případě, je toto ideální období navázat nové vztahy a potkat nové milence stejně jako budoucí dlouhodobé partnery.

Horoskop na únor 2020 pro Kozoroha najdete tady

Vodnář

Máte narozeniny a měli byste dostat to, co chcete. Nezapomeňte si udělat seznam charakteristik, které hledáte v partnerovi, a jak chcete, aby vypadal váš milostný život v roce 2020. Ujistěte se, že to opravdu chcete, a pak si vše vizualizujte.

Znamení Vodnář a jeho horoskop na únor 2020 najdete zde

Ryby

Toto období bude čas, kdy budete vzpomínat na vztahy minulé, co v nich fungovalo a co ne. Budete hodně reflektovat minulost a bilancovat. Pokud máte potřebu znovu navázat s někým vztah nebo se někomu omluvit, právě teď je to ideální čas. Pravda vás osvobodí v momentě, kdy si ji přiznáte.

Horoskop pro Ryby na únor 2020 najdete tady

HOROSKOP NA ÚNOR 2020 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

NEJHORŠÍ DNY V ROCE 2020

JAKÝ DEN V ROCE PRO VÁS BUDE NEJŠŤASTNĚJŠÍ?

HOROSKOP SEXU 2020. KDO ZAŽIJE NEJLEPŠÍ SEX?

ÚPLŇKY V ROCE 2020

HOROSKOP 2020: PRO JAKÁ ZNAMENÍ BUDE ROK 2020 ZATĚŽKÁVACÍ ZKOUŠKOU?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.