zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký letní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu

Velký letní horoskop
Autor: iStock Velký letní horoskop
Věra Várady , Vydáno: 04.07.2021
Co čeká v létě jednotlivá znamení zvěrokruhu v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a na jaká místa by měla podle hvězd vyrazit na dovolenou?

reklama

V životě Berana se urovnají problémy

Znamení Berana se může těšit na léto, které  přinese nové šance jak v oblasti vztahů,  tak i v  urovnání různých problémů. Po celý červenec bude Mars ve znamení Lva, což přinese větší díl energie, kterou můžete využít pro aktivní dovolenou, sport nebo také úpravy vaší chalupy. Opatrnější buďte v období srpna a v září, kdy bude planeta komunikace, financí a obchodu Merkur v opozičním znamení Vah. Pozor na problémy v jednání s kolegy, ale i na „domácí půdě.“ Můžete snadněji podlehnout ukvapeným rozhodnutím a impulzivnímu, ohnivému jednání.

Býci potřebují dovolenou a čas s rodinou a přáteli

Pro klid v duši se snažte před dovolenou dokončit všechny pracovní resty, abyste si dokázali co nejlépe užit dny volna, kdy nemáte žádné povinnosti, a můžete lenošit a dopřávat si to, co během roku běžně nemůžete. Zcela určitě investujete do svojí dovolené, uvědomte si, že pohodový odpočinek, relaxace a dobití baterek se pozitivně odrazí ve všech oblastech vašeho života a vy budete mít dostatek energie i pro podzimní období. Jestliže jste v první polovině roku kvůli karanténě zanedbávali rodinu i přátele, můžete jim to nyní vynahradit. Staňte se organizátory letních party, setkání na zahradě, grilování a příjemných chvil v kruhu nejbližších… 

Blížencům bude přát štěstí hlavně v práci

Vyloženě šťastné období můžete zažívat v období července, kdy vám práce a vaše profesní závazky i úkoly půjdou lehce a samy (vlivem Merkura ve vašem znamení). I v oblasti financí se na vás může „usmát štěstí“ v polovině roku, v podobě lepší pracovní pozice, zvýšení platu nebo získání vysněného místa. To vám také může pomoci nejen k vyššímu pocitu sebevědomí, ale i k naplánování důležitých finančních kroků nebo závazků, ať již v podobě půjček nebo hypoték, které si nyní budete moci dovolit. Koncem července se Jupiter, planeta štěstí, vrátí do znamení Vodnáře, což vám přinese možnost uspořádání věcí, které jste dlouho odkládali nebo neměli sílu řešit. 

Raci na dovolené načerpají inspiraci

Změny mohou přijít především v červnu, kdy se vám bude opravdu dařit, proto, i když odjedete na dovolenou, měla by být pro vás ve všech směrech přínosem. Díky uvolňující náladě léta a bez pracovní zátěže můžete získat nové nápady, jak zjednodušit nebo vylepšit svůj život i práci. Může se stát, že se vám nečekaně nahrne mnoho šanci, jak mnohé změnit, ať v podobě profesní nebo i partnerské. To může přinést překvapení v podobě finanční vzpruhy, můžete mít také úspěch ve své práci, povýšit, získat pro svoji firmu zajímavou smlouvu či kontrakt atd. Hvězdy radí odpočívat, relaxovat, ale nezapomínat ani na kariéru a pracovní postup… 

Velký letní horoskop - Rak

Velký letní horoskop – Rak: Co vás čeká a kam byste měli vyrazit?

Lvi budou na vrcholu sil

Letní měsíce byste neměli orientovat pouze na odpočinek a dovolenou. Vaše nápady vám pomůže realizovat Merkur, který vstoupí do vašeho znamení, 29. července a zůstane v něm do poloviny srpna. Sílu k prosazení vám dodá Mars a přitažlivé vibrace Venuše ve vašem znamení.  Díky těmto pozitivním vlivům budete na vrcholu sil, mnohé napěťové situace se uvolní a vám se bude „lépe dýchat.“ Toto příznivé období proto využijte k jasným plánům pro budoucnost. 

Velký letní horoskop – Lev

Velký letní horoskop – Lev: Jak si letošní léto užijete a kde vás čeká ideální dovolená?

Pannám se bude všechno dařit

Můžete se těšit, v létě můžete spřádat své sny, do jejichž realizace se pusťte již od poloviny srpna, a opravdový úspěch můžete zažít během září. Do vašeho znamení vstoupí 12. 8.  Merkur, bude se vám dařit vše. Máte také podporu od planety energie Marse ve vašem znamení, v němž bude po celý srpen, až do poloviny září. Pokud možno si naplánujte dovolenou spíše na červenec, abyste mohli plně využít pozitivních aspektů ve své práci či podnikání. 

Velký letní horoskop - Panna

Velký letní horoskop – Panna: Jak si letošní léto užijete a kde si nejlépe odpočinete?

Váhy by měly sbírat energii na podzim

Současná kombinace planetárních vlivů pro vaše znamení je v letní době neutrální. V srpnu bude pro vás nejlepší, když odjedete od všech povinností pryč. Koncem srpna se můžete těšit, planeta Merkur vstoupí 31. 8. do vašeho znamení, což vám může přinést nové a velmi zajímavé možnosti ve vaší pracovní oblasti. V letním období odpočívejte a sbírejte energii pro podzim, kdy vás čeká mnoho nového…

Velký letní horoskop - Váhy

Velký letní horoskop – Váhy: Kam byste měli vyrazit a jak si letošní léto užijete?

Štíři mají šanci se posunout

Během letních dní čekejte podporu planet, příhodnou dobou pro posun je období v druhé půlce července, kdy vstoupí Merkur do znamení Raka )12. – 28. 7.). Atmosféra na pracovišti se uklidní, nejen proto, že je doba dovolených, ale pomohou vám také příznivé aspekty planet. Užívejte si letních dní s plnou parádou, jako vodní znamení buďte co nejvíce u vody, u rybníka, bazénu nebo moře, kde získáte energii a dobrou náladu. Pro vaši dovolenou je nejlepší druhá polovina srpna a první polovina září.

Velký letní horoskop - Štír

Velký letní horoskop – Štír: Jak si letošní léto užijete a kam byste měli vyrazit?

Střelcům se po dovolené otevřou nové možnosti

V letním období je čas udělat si volno od všech starostí. Během června už jste mysleli jen na svoji dovolenou, ale hvězdy vám radí neutíkat od povinností, protože planeta Merkur je až do  11.7. v opozici. Napětí pak povolí a to je to správné období pro letní zážitky a příjemnou, ničím nezkaženou dovolenou. Se srpnem přicházejí pozitivní vlivy planet Merkura ve Lvu, možná se vám otevřou nové možnosti nebo přijdou nápady, jak zlepšit vaši práci a finance.

Letní horoskop - Střelec

Velký letní horoskop – Střelec: Co vás v létě čeká a kam vyrazit na dovolenou?

Kozorohům se podaří, po čem dlouho toužili

V červenci raději nepodnikejte žádné velké změny a radikální kroky v pracovní sféře a vyhněte se i finančním transakcím, větším nákupům nebo půjčkám. Na vině je opoziční Merkur ve znamení Raka. To nejlepší, co nyní můžete udělat, je odjet na dovolenou. V srpnu vám pomohou ke zklidnění Merkur ve znamení Lva a Panny. Po celý červenec máte podporu planety štěstí Jupitera ve vodním znamení Ryb. V srpnu se vám podaří to, po čem dlouho toužíte, díky Merkuru, Venuši a planetě Mars v přátelském znamení Panny. Může to být povýšení, skvělá nabídka nebo „jen“ pochvala a poděkování od šéfa.

Velký letní horoskop - Kozoroh

Velký letní horoskop – Kozoroh: Co vás v létě čeká a kde prožijete ideální dovolenou?

Vodnáři by měli vyklidit pole

Letní měsíce vás budou lákat k dovolené, naplánujte kratší pobyty nebo prodloužené víkendy a snažte se ale dokončit všechny své resty. Zcela ideální dobou pro prázdniny a oddech je měsíc červenec, kdy budou důležité planety v opozičním, napjatém postavení, proto je lepší „vyklidit pole.“  Zklidnění různých napětí a problémů můžete očekávat během srpna, kdy se vrací planeta štěstí Jupiter opět do vašeho znamení. Díky vaší přátelské povaze a pozitivnímu vlivu Jupitera zvládnete všechny problémy, které vám může také přinášet dlouhodobý tranzit Saturna vaším znamením…

Velký letní horoskop - Vodnář

Velký letní horoskop – Vodnář: Jak si letošní léto užijete a kam vyrazit na dovolenou?

Pro Ryby bude lepší s dovolenou ještě počkat

V červenci vám planety pomáhají zvládat všechny pracovní povinnosti, Jupiter vám dodá energii, Merkur chytré nápady a štěstí. Připravte se, srpen  pro vás nebude snadný, nedejte se ničím vyvést z míry a hledejte rovnováhu, která je pro vás nutná. Na vině je opoziční postavení Venuše a Marse a Merkura ve znamení Panny. Na dlouhodobý tranzit Neptuna vaším znamením jste si již zvykli, jeho vliv posiluje vaší senzitivní stránku a také intuitivní vlohy.  Hvězdy vám radí počkat s delší dovolenou až na září, kdy pominou napjaté konstelace, a vy se opravdu zrelaxujete a odpočinete.

Velký letní horoskop - Ryby

Velký letní horoskop – Ryby: Co vás v létě čeká a kam byste měli vyrazit na dovolenou?

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , letní horoskop , horoskop , dovolená

reklama

Přečtěte si také

reklama