Vláda Vodnáře slibuje změny, těchto 6 znamení ale neovlivní!

Vláda Vodnáře nastala už 20. ledna a pokračuje dalších 30 dní. Většinu znamení dokáže ovlivnit tím, že nabídne výbuch energie, touhu k novým začátkům a změny. Existují ale znamení, které si nadvlády Vodnáře v podstatě nemusí ani všimnout. Která to jsou a jak budou vypadat jejich životy během února?

Horoskop 2020 mluví o velikých změnách pro všechna znamení. Vodnář přináší do našich životů sebereflexi, zlepšení komunikace a mezilidských vztahů a nový pohled na svět. Vodnář přichází společně s prvním novoluním roku 2020, které má na nás také ohromný vliv.

Znamení zvěrokruhu, která mají tendenci být sociální a soustředit se více na mezilidské vztahy než na práci a která do osobního růstu a vzdělávání vkládají hodně energie celý život, se za vlády Vodnáře budou cítit více spirituálně a nematerialisticky naladěni. Energie Vodnáře z nich dokáže vytáhnout ještě víc podobných charakteristik, ty se logicky zesílí. Taková znamení se zkrátka budou cítit více sama sebou, takže výrazné změny na sobě nepocítí. I tak těchto 6 znamení bude mít potřebu plánovat budoucnost investováním do sebe.

Váhy

Pro Váhy bude tato část roku, která je zavazuje, aby si rozšiřovaly svoje obzory, skoro beze změny. Můžete se najednou dostat do akademického nebo do mediálního prostředí. Je to také ideální čas na cestování. A pokud nic jiného, budete se v tento čas cítit víc spirituálně a možná se rozhodnete víc meditovat.

Horoskop Váhy na únor najdete tady

Raci

Raci během období vlády Vodnáře budou vyžadovat partnerství, budou toužit po podpoře a po pomoci od byznys kolegy nebo spolupracovníka. Zrozenci ve znamení Raka budou muset více komunikovat svoje potřeby a přání, která se mohou vyplnit. Rakům se konečně rozjedou i finance.

Horoskop na únor pro Raka najete tady

Panna

Pro Panny bude znovu důležitá práce, které bude ještě víc. Je to také období, kdy budou velice produktivní. Opravdu narvaný kalendář Panny donutí si zefektivnit vlastní čas ještě lépe. Pokud některé hledají novu práci, budou mít štěstí. Toto období je skvělé i k tomu začít s dietou nebo začít cvičit.

Únorový horoskop pro Pannu najdete tady

Štír

Štíři budou myslet na domov a rodinu, ale budou mít potřebu věnovat se i více sobě. Pokud se Štíři dozvědí nějaké zprávy o rodičích nebo sourozencích, je nutné zaměřit na ně svou pozornost. Zaslouží si ji. Zrozenci ve Štíru by měli vážně uvažovat nad tím, že by měli zahájit párty u sebe doma pro kamarády a rodinu.

Jste Štír a chcete vědět horoskop na únor? Podívejte se tady

Střelec

Psaní, komunikace a vyjednávání, to bude akce pro Střelce během období vládnoucího Vodnáře. Hlavně komunikační schopnosti budou mít Střelci na vysoké úrovni, kterou vysoce zúročí. Měli by si promyslet, jak zlepšit svoje sociální sítě, marketing a vlastní značku.

Střelec a jeho horoskop na únor

Ryby

Stejně jako první novoluní roku 2020, tak i vláda Vodnáře trochu upozadí akci u všech, kteří se narodili ve znamení Ryb. Ryby budou potřebovat být samy, možná začnou vytvářet dlouhodobý projekt, o kterém nikdy nemluvily. Všechno budou dělat osamoceně a bude je to dělat šťastné. A pokud se potřebují psychicky dostat z nejhoršího, tento čas je na uzdravení ideální.

Ryby se najdou v horoskopu na únor 2020

Ačkoliv, některým znamením změny zatím nenahrávají, o změnách uslyší v budoucích měsících každé znamení. Změnám nahrává i čínský nový rok, který je ve znamení bílé (nebo kovovové) Krysy. Krysa je na začátku znamení čínského horoskopu, které tak začíná nový cyklus. Společně s vlivem Vodnáře tak budeme mít šanci objevit naše pravé já. Jak nástup Vodnáře ovlivní naše znamení?

HOROSKOP NA ÚNOR 2020 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

NEJHORŠÍ DNY V ROCE 2020

JAKÝ DEN V ROCE PRO VÁS BUDE NEJŠŤASTNĚJŠÍ?

HOROSKOP SEXU 2020. KDO ZAŽIJE NEJLEPŠÍ SEX?

ÚPLŇKY V ROCE 2020

HOROSKOP 2020: PRO JAKÁ ZNAMENÍ BUDE ROK 2020 ZATĚŽKÁVACÍ ZKOUŠKOU?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.