Celebrity

13. února 2022 05:59

Eva Decastelo zavzpomínala na vlastní svatbu. Proč si neužila svatební noc?

Eva Decastelo o konci Slunečné a sexu

Herečka a moderátorka Eva Decastelo si natáčení nejočekávanější svatby ve Slunečné moc užívala. Ze své vlastní veselky si toho totiž moc nepamatuje. Co sympatická Eva prozradila pro web Prima Ženy?

Svatba Janka a Týnky se neodkladně blíží. Poslední a také největší scéna seriálu Slunečná, kde se skoro všichni herci sešli pod jednou střechou. Bylo to krásné, ale pro většinu také smutné natáčení. Eva Decastelo ovšem věří, že se takhle pohromadě nevidí naposledy. „Je mi to hrozně líto, že nám to vlastně po dvou a půl letech končí, protože my jsme se s holkama opravdu sžily. Dneska jsme si tady v kostele dokonce daly slib, že minimálně jednou za tři měsíce si musíme dát společnou večeři,“ naplánovala na období po Slunečné Decastelo. Na památku si z ateliéru Eva nestihla nic vzít, ale prozradila úlovky kolegů. „Danuška Batulková má starostovské razítko se Slunečnou a Ondřej Pavelka také,“ práskla přímo herečka pro Prima Ženy.

Vdávala se v devátém měsíci

Natáčení svatby v Evě vyvolalo vzpomínky na tu její vlastní. Přesně v takovém stylu by si ji ráda zopakovala.

Tu svou první si totiž nepamatuje a v jejím někdejším stavu se ani není čemu divit. „Já bych si hrozně ráda, přesně takhle, zopakovala tu svojí původní svatbu s manželem, protože já jsem se vdávala prakticky v devátém měsíci a tu celou svatbu mám v mlze,“ uvedla Decastelo. Vzhledem k rychle rostoucímu bříšku museli její šaty ještě v den obřadu upravovat.

První svatební noc nebyla žádná romantika

Jejich svatební noc si tedy asi dokážeme představit. „Já jsem měla svatební noc v devátém měsíci, takže jsem usnula po svatebním obědě a tím skončila i naše svatební noc,“ odtajnila se smíchem Eva jejich novomanželskou romantiku. Každopádně zastává názor, že první manželský sex by měl proběhnout až dva dny po svatbě, kdy jsou oba manželé střízliví a vyhnou se tak případným trapasům.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.