Celebrity

26. února 2022 05:50

David Laštovka

Herečka Marta Dancingerová: Proč si ji partner, se kterým má malého syna, nechce vzít?

Duch (4) - upoutávka

Loni herečka Marta Dancingerová oslavila třicáté narozeniny. S o čtrnáct let starším partnerem, hercem Markem Pospíchalem, mají pětiletého syna Antonína, do svatby se ale zatím spolu nehrnou. Co za tím stojí? 

V partnerských vztazích mívala herečka Marta Dancingerová vždycky velké problémy. „Je pár rozchodů, na které nejsem pyšná a dodnes se za ně stydím. Myslím, že bych si měla udělat kolečko a pár klukům se omluvit. Když jsem byla mladá, rozchody jsem neuměla řešit, neuměla jsem být upřímná. Vždycky jsem se to tomu partnerovi snažila říct trochu jinak, aby to lépe unesl. Měla jsem za to, že to pro něj bude lepší, ale nebylo. Rozhodně to na mě ten dotyčný poznal, a jestli ne v tu chvíli, později určitě ano – a ve finále jsem z toho nevyšla úplně nejlépe,“ svěřila se Marta.

Životní lásku nakonec našla až díky své profesi. Jejím partnerem je o čtrnáct let starší herec Marek Pospíchal, se kterým má dnes pětiletého syna Antonína. Matkou se stala v šestadvaceti letech, což je podle ní pro ženu ideální věk. Je však prý řada věcí, které by mohla dělat lépe. „Jsou třeba maminky, které si vyjdou s dítětem na procházku a mají sbalenou svačinku, kdyby byl hlad, pitíčko, kdyby byla žízeň, ubrousek, kdyby přišel sopel. To já vyrazím s dítětem za ruku a s sebou nemám nic. Hlad, žízeň, to všechno řeším, až když to přijde. Je to se mnou děs někdy,“ přiznala herečka.

Díky partnerovi je i macechou

Přestože její přítel má matku Rusku a první dva roky svého života prožil v Petrohradě, na syna prý doma mluví výhradně česky. „Můj přítel rusky mluví nerad. Sice se tam až do svých dvanácti let v létě pravidelně na měsíc vracel, pak ale tyhle cesty ustaly, ruština z jeho života začala mizet a aktivně ji nevyhledává,“ přiblížila Marta. Mít za partnera herce si nemůže vynachválit. Vzájemně jsou si rádci i kritiky. „Patříme k párům, které si profesně umějí pomoci. Nedávno jsme absolvovali online castingy. Radili jsme si, jak zadané scény co nejlépe zahrát, nahazovali si texty, měli k nim připomínky, což mně ohromně vyhovuje,“ prozradila.

Důvod, proč se s partnerem dosud nevzali a žijí „na hromádce“, pouze naznačila. „Nemáme toho s Markem vůbec málo. Jsme rodiče, partner má k tomu ještě děti z minulého manželství, stavíme dům, do toho covid...“ vysvětlila Marta Dancingerová, kterou nyní můžeme vídat v detektivním seriálu Duch na TV Prima, kde ztvárňuje cílevědomou policejní vyšetřovatelku. A samotné natáčení pro ni byla velká zkušenost.

„Bylo to náročných asi čtyřicet dní nahuštěných za sebou. Měla jsem pocit, že nejsem nic než kriminalistka a nemám čas na jiný život. Bylo to náročné fyzicky i psychicky, intenzivní, ale moc fajn natáčení se skvělým štábem. Užila jsem si to. Akčních scén bylo hodně, s pistolí jsem se nalítala docela dost,“ uvedla herečka. Paradoxem je, že doma nemá televizi. „Když chci, využívám internetové vysílání. Ovšem nejsem úplně typ člověka, který by si rád v osm večer udělal čaj, pustil si na monitoru sám sebe a u toho se zálibně usmíval,“ upozornila s úsměvem herečka.

Zdroj: magazín Blesk, Novinky.cz, týdeník Rozhlas, archiv autora


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.