Celebrity

22. prosince 2021 06:00

Žaneta Dernerová

Vánoční pohoda Kristýny Leichtové: Dvacet dětí, svařák a trocha hazardu

Showtime: Kristýna Leichtová

Dobu před vánočními svátky si herečka Kristýna Leichtová užívá. Cukroví peče nejen se svými dvěma dcerami Dorotkou a Rozárkou, ale sejde se s celou širokou rodinou. Dětí je tak rázem dvacet. Nastalý chaos řeší dospělí dobrou náladou a svařákem. Jaký dárek je pro Kristýnu tím pravým překvapením?

Herečka a aktuálně i seriálová manželka Jana Dolanského Kristýna Leichtová se na Vánoce těší nadmíru a její kuchyní se line vůně cukroví. Miluje předvánoční čas plný příprav a jedinečné kouzelné atmosféry.

Přesto přiznává, že se dvěma malými holčičkami to bývá leckdy pěkně náročné. „Dorotka už je ve věku, kdy pomáhá, což je výborný,“ pochvaluje si Kristýna, jež ale zároveň připouští, že pro ni to pak znamená uklízení navíc. I když se dcerka při pečení snaží, mouka je všude.

Kristýna, která v seriálu 1. MISE marně touží po dítěti, zatímco její manžel by rodičovské povinnosti ještě nejraději odložil a soustředil se na kariéru, si v reálném životě užije dětí dosytosti. Sympatická herečka se totiž podělila o jednu trochu nevšední tradici.

Cukroví Leichtová peče s celou rodinou a dvaceti dětmi

Ještě před Vánoci se sejde celá široká rodina a společně pečou cukroví. Na jednom místě se tak najednou ocitne dvacet dětí v nejrůznějším věkovém rozmezí od miminek do šesti let. „Vytvoří totální chaos a dospělí u toho popíjí svařák,“ popisuje Leichtová.

Nejen po tomto dětském mumraji, ale i při každodenní péči o dvě malé děti si Kristýna ráda odpočine. K tomu má maminka dcer Dorotky a Rozárky vyčleněný čas od půl deváté do půl jedné, čemuž říká „dvě dospělácké hodiny“. Během nich nejen odpočívá, ale také dohání, co nestihla. „Většinou to spolkne televize nebo rukodělné resty, před Vánoci dárky. Ale dvě hodiny denně dospělého života je fakt málo. I když časem to přejde, já vím, že jo,“ doufá s úsměvem Kristýna.

Ta vyzradila i oblíbený dárek, kterým byste ji jednoznačně udělali ohromnou radost. Miluje stírací losy. U nich se navíc dočká i onoho momentu překvapení, který rodiče při rozbalování vánočních dárků tak zbožňují u svých ratolestí. Svou zálibu už propašovala i do předvánočního času. „Máme doma adventní kalendář v podobě stíracího losu a je to skvělý! Navíc to má ještě perníčkovou vůni,“ je nadšená Leichtová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.