Moderátorka pořadu Nový den Adéla Jelínková dostala cenné rady od slavné maminky

Adéla Jelínková (26) rozhodně nevyrůstá ve stínu maminky, herečky Evy Čížkovské (57). Bývalá vrcholová krasobruslařka je nyní reportérkou a aktuálně moderuje pořad Nový den ve dvojici s Petrem Vágnerem. Co na sebe prozradila?

Jakmile spatříte moderátorku Adélu Jelínkovou na obrazovce, bude vám jasné, že se řídila jednou z hlavních profesních rad, které dostala od své maminky Evy Čížkovské. Jak totiž prozradila v rozhovoru pro Prima Ženy a pořad 30+ Otázek, tou radou je: Být sama sebou. Dostala ale i jinou cennou poučku do života, a to: Z ničeho se neposadit na zadek.

Přečtěte si také: Moderátorka Ptáčková vynesla šaty z druhé ruky. Kolik stály a co dalšího má v šatníku

Na zadek se ale přece jen minimálně jednou v životě posadila, když si jako profesionální krasobruslařka zlomila kyčel. Jejími největšími úspěchy v krasobruslařské kariéře byla reprezentace, několikanásobně titul vicemistryně republiky a několikanásobně také mistryně republiky, a i dnes se ráda projede po ledě.

Mladá maminka se bude 18. srpna vdávat a zatím přemýšlí, kam by s budoucím manželem vyrazili na svatební cestu. Naprosto jasno už má ovšem o šatech, které by dle jejích slov měly mít velkou sukni a hodně velký rozparek.

A co její současná práce před kamerou? Úplně první zkušeností Adély Jelínkové coby reportérky a moderátorky byl vstup o počasí. Teď moderuje pořad Nový den na Primě po boku Petra Vágnera. „Je to super, a to hlavně proto, že je Nový den hodně rozmanitý na témata, takže se nikdy nenudíme,“ popsala.

Jak to maminka malého synka, která do práce vstává ve 3:50, zvládá a co řekla o svém parťákovi Petrovi Vágnerovi? Podívejte se na 30+ Otázek s Adélou Jelínkovou v úvodu článku. Každý pátek vám v pořadu představíme novou zajímavou ženu, sledujte nás na webu Prima Ženy nebo na YouTube kanálu FTV Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.