Dobré zprávy z Moravy. Na Pálavu přijíždí slavný zahraniční herec

Pálava (12) – Rodina je rodina

Do kraje slunce a vína zavítá známý mezinárodní umělec. Herecká hvězda navštíví svou domovinu po mnoha letech, čeká ji však přijetí plné smíšených pocitů. Vladimír Polívka (33) se totiž coby úspěšný seriálový syn Jaromíra Dulavy (61) vrací na Pálavu na pohřeb svého otce, s nímž se roky neviděl. Navíc ihned po příjezdu začne balit kolegyni Denisu Nesvačilovou (31). Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Partě kamarádů končí pobyt ve vinařské oblasti a musí se rozhodnout, co se svými životy dál. Ještě předtím ale čeká moravskou vísku pěkné pozdvižení. Znenadání totiž přijíždí slavný herec, který sklízí úspěch především v zahraničí. Na pálavské vrchy ho ale bohužel přivádí smutná událost – pohřeb jeho otce. Přítomnost syna zesnulého Karla Kočího, jehož ztvárnil Jaromír Dulava, všechny místní zaskočí. O jeho existenci totiž někteří neměli vůbec tušení.

Bolek Polívka (73) se tak v oblíbeném seriálu setkává před kamerou se synem Vladimírem, který se převtělí do Karla Kočího mladšího. „Kde ses tady vzal? Deset roků jste spolu nemluvili,“ připomene mu Bolek jako Staňa. „Ale to neznamená, že to není můj táta,“ odpoví mu Kočí junior.

Přestože důvod jeho nečekané návštěvy není veselý, nezabrání mu v okamžitém okouzlování slečen. Konkrétně Áji v podání Denisy Nesvačilové. Ta je v seriálu Pálava těhotná a nezažívá zrovna pohodové období. V pondělí večer na Primě tak uvidíte, jak slavnou hereckou hvězdu bez mrknutí oka odpálkuje.

Stejně jako se Vladimír Polívka vrací do sluncem zalité domoviny ve vinařském seriálu, ke kořenům ho to táhne i v seriálové novince Dobré zprávy, kde pro změnu hraje nepřístupného televizního producenta. Na Primě tak každou středu večer můžete sledovat, jak v sobě po letech znovu objevuje lásku k vesnici a obnovuje vztah se svým dědečkem, jehož kvůli matce dlouho dobu nevídal.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.