Celebrity

19. května 2022 15:05

Tomáš Durčák

Elixír mládí a sympatie k Rusku. Jak dnes žije hvězda Divokého anděla Natalia Oreiro?

Bylo jí teprve 16 let, když se z rodné Uruguaye odstěhovala do maličkého podnájmu v argentinském Buenos Aires, aby se zde pokusila nastartovat svou hereckou kariéru. Zlomová role praštěné Mili v telenovele Divoký anděl přišla až ve 21 letech, díky ní je ale Natalia Oreiro, která letos slaví 45. narozeniny, známá po celém světě.

V rámci telenovely, která nakonec dosáhla úctyhodné délky 270 dílů, Natalia Oreiro dokázala rozjet i svou pěveckou kariéru, když nazpívala úvodní píseň a vydala svou první desku, z níž se řada skladeb objevila právě v komediálním seriálu. Divoký Anděl (v originále Muñeca Brava) nakonec slavil úspěch po celém světě a postupně byl odvysílán ve více než 80 zemích.

V roce 2000 se dvaadvacetiletá Natalia v rámci svého turné podívala i do České republiky. Kromě koncertu zavítala i na tehdejší ročník Českého slavíka, kterého tehdy předala Lucii Bílé.

Speciální pouto k Rusku

Pokud jste v posledních 20 letech na postavu Milagros i Natalii Oreiro tak trochu zapomněli, lze to rozhodně pochopit. Její v jednu chvíli globálně zářící hvězdička totiž začala pomalu ale jistě uhasínat a dnes můžeme říct, že opravdu populární zůstala pouze v Latinské Americe a – možná trochu překvapivě – také v Rusku.

Nejenže se těší přízni tamních fanoušků, ale především se tam začalo líbit samotné Natalii. Už po úspěchu Divokého anděla dostala nabídku hrát v ruské telenovele. Nakonec se ale vrátila až v roce 2013 v rámci svého dalšího hudebního turné, s nímž navštívila celkem 19 ruských měst včetně Moskvy, kam na ni do Paláce sportu Lužniki přišlo tehdy rekordních více než 60 tisíc diváků.

V roce 2020 se na streamovací platformě objevil dokument „Naše Nataša“, který popisuje speciální pouto Natalie k Rusku, kam pravidelně jezdí již 20 let, a nahlíží do jejího soukromého života. Zároveň ve stejném roce zazpívala 9. května píseň ke Dni vítězství sovětů ve druhé světové válce, byť pouze na dálku kvůli pandemii. O tom, že si v Moskvě Natalie opravdu váží, svědčí i to, že 25. října 2021 obdržela jak ona, tak její syn ruské občanství.

Pandemický úspěch na Instagramu a rodina

Asi netřeba dodávat, že její velká náklonnost k Rusku nabyla poněkud jiné příchuti letos v únoru, když došlo k invazi na Ukrajině. Popravdě se k celé této záležitosti Natalia příliš nevyjadřuje. Svým 1,3 milionu sledujícím na Instagramu, kde začala být aktivní až v červenci roku 2020 kvůli nudě při pandemickém lockdownu, nicméně 28. února poslala strohou zprávu ve španělštině a ruštině, v níž stálo jen „Mír“, kterou 1. března doplnila o podobně strohý vzkaz „Ne válce“.

Co vás zřejmě šokuje ještě více než skutečnost, že se tato zpěvačka z Uruguaye zamilovala právě do Ruska, je fakt, že na svých 45 let aktuálně vůbec nevypadá a za těch posledních 20 let se jí rozhodně podařilo do puntíku vyplnit podstatu označení „zraje jako víno“. Její dokonalá postava a pleť prakticky bez vrásek až svádí k otázce, zdali náhodou nevynalezla elixír mládí.

Co se rodinného života týče, v roce 2001 se Natalia provdala za o 20 let staršího argentinského rockera Ricarda Molla. V roce 2012 pak porodila syna jménem Merlín Atahualpa Mollo Oreiro. Byť už je dnes jejímu manželovi 65 a na hereččině Instagramu najdete jejich společné fotografie jen sporadicky, oficiálně jsou stále spolu a syna společně vychovávají.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.