Karel Zima ze Slunečné sdílel dojemné video. S manželkou čekají vytoužené miminko

Herec Karel Zima prožívá krásné období

Herec Karel Zima (51), kterého můžete znát mimo jiné z oblíbeného seriálu Slunečná, oznámil prostřednictvím sociálních sítí šťastnou novinu. S manželkou Lucií čekají miminko.

Herec se pochlubil dojemným videem, v němž figuruje těhotenský test, snímek z ultrazvuku i rostoucí bříško jeho ženy. S o 19 let mladší Lucií se vzali v červenci roku 2022 na zámku nedaleko Prahy a nijak se netajili tím, že by chtěli společné dítě. Nyní se tedy mohou těšit na jeho příchod na svět.

Mohlo by vás zajímat: Bude máma. Dominika Myslivcová se pochlubila, že s partnerem čekají miminko

Pod krásným příspěvkem začali Zimovi okamžitě gratulovat jeho kolegové z branže. „Kominíčkuuuuuuu, gratulujuuuuu. Oběma. Třem,“ napsala Markéta Hrubešová. Přidala se i herečka Tereza Brodská, Martina Pártlová nebo zpěvák Xindl X.

Otázky na téma děti Karel Zima, který se proslavil také rolí štamgasta v populárním seriálu Slunečná, nepovažoval za nijak intimní. V minulosti přiznal, že po miminku toužili natolik, že uvažovali i o adopci. „To není ani tak intimní otázka, pokud nebudeme probírat, jak to chceme provést. Ano, rádi bychom měli miminko. Zatím se to nedaří zcela přirozenou cestou, takže se pokoušíme využít všech dostupných možných vědeckých prostředků, které jsou, a doufáme, že to vyjde. S tím, že jsme otevřeni tomu, že kdyby to nevyšlo, dítě bychom adoptovali,“ prozradil webu Blesk.cz Karel Zima.

Mohlo by vás zajímat: Herečka Špetlíková uvažuje nad miminkem z dětského domova. K adopci má specifický důvod

Karel Zima má z minulého manželství s herečkou Magdalénou Zimovou dvě děti, Agátu a Jonáše. Pohlaví dalšího potomka zatím neznáme, šťastný pár se jím ale jistě brzy pochlubí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.