Horoskop lásky na říjen 2023: Raka čekají nové začátky, Střelec se bude hádat

Jak to bude v říjnu 2023 s láskou podle mariášových karet? Kdo bude jako na horské dráze, koho čekají nové začátky a komu hrozí prozrazení nevěry? Přečtěte si, jak na tom bude v říjnu s láskou vaše znamení zvěrokruhu.

Beran

Vaše rozhodování bude v říjnu neustále zkoušeno. Budete se muset v rámci vztahu rozhodnout na začátku měsíce, což uděláte, ale to není vše. Na konci měsíce se objeví nové dilema, a to už bude podstatně těžší, ale nakonec ho zvládnete s pomocí partnera.

Býk

Partneři vás v minulosti většinou využívali a vy jste neuměli říci NE. Vždy jste si říkali, že musíte být skvělí rodiče, partneři a vše, co z toho vyplývá. Jenže tím jste ztratili sami sebe a nakonec jste se cítili strašně. V říjnu se vám podaří postavit sebe na první místo a začít na tom pracovat.

Blíženci

Je potřeba se znovu vrátit ke své ženské povaze a být více ženou. Sice se vám podaří některé věci změnit, ale bude to chtít trvalejší ráz. Jste hodně v mužské energii, což vám přináší potíže a necítíte se dobře. Začněte to měnit, ale dlouhodobě.

Rak

Čekají vás nové začátky, které jste v prvním okamžiku odmítali, protože většinou nejdříve uděláte tři kroky vzad a pak teprve se rozhodnete jít vpřed. Tentokrát budete mít více odvahy a půjdete rychle a odvážně vstříc novým věcem.

Lev

Budete jak na horské dráze, jednou nahoře a jednou dole. Čekají vás záchvěvy lásky a na druhé straně i pocity beznaděje. Soustřeďte se především na to dobré a to rozvíjejte. Chytnete druhý dech a půjdete směle vpřed.

Panna

Říjen pro vás bude na vztahy náročný. Budete muset najít hodně odvahy k tomu, abyste udělali závažné kroky, které plánujete už dlouhou dobu. Uvědomte si, že jste dost dlouho žili v minulosti. Musíte se odhodlat jít do budoucnosti.

Váhy

Dejte si pozor na vztahy, které jsou mimomanželské. Pokud jste svému partnerovi nevěrní, tak se to může tento měsíc dozvědět a bude z toho velký průšvih. Může hrozit i rozchod, ale nemusí být trvalý.

Štír

Jste hodně opatrní, především v lásce. Můžete potkat toho pravého, ale budete se lásce bránit. Pokuste se pracovat se svými zraněními a otevřít srdce něčemu novému. Zasloužíte si hluboký cit, který umíte i vy dát tomu druhému.

Střelec

Pozor na hádky, které vás mohou provázet celý měsíc. Budou většinou zbytečné a vzniknou z nějakých banalit. Je to vše spojeno s vaší vnitřní nespokojeností, kterou přenášíte na svého partnera. Změňte to a změní se i partner.

Kozoroh

Ve vztazích vás zajímá více sex než láska a také dáváte přednost práci, což se vašemu partnerovi vůbec nebude líbit. Můžete si o tom spolu promluvit. Je dobré mu vysvětlit, že to tak nemyslíte a že ho máte rádi.

Vodnář

Pokud jste sami nebo se s vaším partnerem nečekaně rozejdete, nemusíte dlouho smutnit. Čeká vás totiž někdo nový a ten člověk vás okouzlí tak, jak jste už dlouho okouzleni nebyli. Jen si to nechte prozatím pro sebe, můžete totiž ublížit bývalému partnerovi.

Ryby

Snažte se nikoho nemanipulovat a ani citově nevydírat. Budete k tomu mít totiž šanci a nejspíš ji využijete. Jenže se vám to za nějaký čas může negativně vrátit a už s tím pak nebudete moct cokoliv udělat.

Zdroj: Autorský text Jana Wurflová a neffira.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.