Astročlánky

30. prosince 2021 05:59

Jaká seriálová postava jste podle svého znamení horoskopu?

Slunečná (151) - upoutávka

Každé znamení horoskopu je jiné, stejně jako jsou jiné postavy z vašich oblíbených primáckých seriálů. S jakou postavou ze Slunečné, Hvězd nad hlavou, Dvojky na zabití, Poldy a dalších vás pojí znamení hvězd?

Beran je jako Janek Linhart ze seriálu Slunečná

Janek Linhart je typický Beran – ambiciózní a úspěšný solitér, který neustále hledá nové výzvy i dobrodružství. Přetvařovat se moc neumí, což prokazuje velmi často, třeba odmítáním kontroverzních spoluprací. Když už miluje, tak naplno, to se jasně ukazuje na jeho vztahu k Týně. Pro Berany je typické, že když si něco usmyslí, tak toho také dosáhnou, a přesně takový je Janek – odmítnutí nemá v jeho slovníku, ani životě místo. Berani jsou přímočaří, cílevědomí, s tahem na branku. I takové „střelce“ ale dokáže láska trochu pozměnit, jak jsme se mohli přesvědčit ve Slunečné.

TOTO JSOU NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI BERANA PODLE HOROSKOPU

Býk je jako Martin Rykl ze seriálu Dvojka na zabití

Když si Býk něco usmyslí, nic s ním nehne. A to je rys typický pro vyšetřovala Martina Rykla ze seriálu Dvojka na zabití. Býci jsou, stejně jako Rykl, v konverzaci dominantní a vždy si prosadí svou, to krásně demonstrují jeho šarvátky nejen s kolegyní Karolínou Světlou, ale i svým nadřízeným Koudelkou. Býci stojí nohama pevně na zemi a žádné snění na obláčcích, přehnaný optimismus či soucit u od ní nečekejte.

VYVRACÍME MÝTY O KAŽDÉM ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Blíženci jsou jako Roman Maxa ze seriálu Slunečná

Blíženci mají dvě tváře, typickým rysem jejich povahy je proměnlivost. Bez skrupulí dokážou měnit nejen svůj zevnějšek, ale i své přátele a názory. Také v této charakteristice vidíte Romana Maxu? Nejprve nejbližší Jankův kamarád a bratranec, který se zlehka proměnil v jeho skrytého nepřítele, který nevynechá moment, aby Jankovi neuškodil, až po viditelného protivníka, kterému nedělá za těžko se několikrát obrátit zády ke své rodině. Jednou z deviz Blíženců je talent pro navazování strategických partnerství a komunikaci, právě proto se Romanovi tolik daří v pletichaření, jakkoliv v byznysu jako takovém tak úspěšný není. Ve společnosti ale jako každý Blíženec platí za šoumena a je středobodem zábavy.

JAKÉ JSOU NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI JEDNOTLIVÝCH ZNAMENÍ?

Rak je jako Bedřich Pavlíček ze seriálu Vinaři

Komu jinému by mělo připadnout nejdomáčtější horoskopové znamení než Bedřichu Pavlíčkovi, nejzasloužilejšímu z křetických vinařů. Raci jsou citliví a chápající přátelé, proto bývají často vrbou pro své blízké, kteří jim svěřují své nejniternější pocity i trable. Když si Rak Rak něco usmyslí, vše si pečlivě naplánuje, a pak už ho od jeho plánu neodradíte. Raci dají na ověřenou životní zkušenost a jsou pečovatelské typy. Není divu, že v Pavlíčkovic vinařství, a zejména v Bedřichově sklípku je každému nejlépe. Zejména, když si k tomu naleje pohárek Bedřichova vynikajícího vína!

PARTNERSKÝ HOROSKOP: KTERÉ KOMBINACE JSOU IDEÁLNÍ A KTERÉ BY SE SNAD NEMĚLY POTKAT?

Lev je jako Týna Popelková ze seriálu Slunečná

Lev má přirozenou autoritu a je takovou osobností, na kterou všichni spoléhají, zkrátka stejně jako Týna Popelková, která po smrti svého otce Martina vede stejně pevnou rukou celý statek a přilehlé latifundie. Lvi jsou navíc praktičtí a nebojí se práce. Pojí se s tím bohužel i to, že si nenechají nic líbit, a když se jim něco nelíbí, rozhodně se o to podělí. A to platí i ve vztazích. Právě proto byla společné cesta Týny a Janka v seriálu Slunečná tak trnitá. Jak už ale dle závěru letošní sezony Slunečné víme, všechno dobře dopadlo. Lvi navíc dokáží být často až příliš upřímní, rychleji jednají, než přemýšlejí, tak doufejme, že to neohrozí jejich společnou budoucnost v navazujících epizodách vašeho oblíbeného seriálu.

10 NEJLEPŠÍCH VLASTNOSTÍ LVA

Panna je jako Karolína Světlá ze seriálu Dvojka na zabití

Klasické Panny jsou pracovité, spolehlivé a s přirozeným organizačním talentem stejně jako vyšetřovatelka Karolína Světlá, která hned po škole nastoupila na kriminálku, aby postavila do latě flamendra Matina Rykla. Panny jsou naštěstí také poměrně diplomaticky založené znamení, a to Karolína rozhodně je. Jinak by nedokázala v Ryklově společnosti přežít. Pro Panny bývá těžké se sblížit, své emoce si mnohdy nechávají pro sebe stejně jako projevy náklonnosti. Panny navíc milují nezávislost. Když už ale k někomu silné pouto pocítí, jsou schopny za něj bojovat jak lvice.

PANNA A 10 JEJÍCH NEJLEPŠÍCH ZNAMENÍ

Váhy jsou jako Danka ze seriálu Krejzovi

Váhy by rády žily v dokonalé rodinné harmonii, jen jim to stále něco kazí. Ukázkovým případem je Danča z Krejzových. Na jednu stranu je to sice „třeštiprdlo“, které svou roztržitostí způsobí spousty problémů, na stranu druhou by se ale pro své blízké rozdala. Vzhledem k tomu, že vyrůstala v rozvětvené, láskyplné rodině, ráda by takové rodině položila sama také základy. Jenže se jí nedaří a nedaří… Váhy bývají mnohdy nejisté, nerozhodné, často nervózní. A to se u Danky se to projevuje zejména v komunikaci s potenciálními partnery, podepisuje se to i na jejím vztahovém životě.

10 NEJLEPŠÍCH VLASTNOSTÍ VAH

Štír je jako drbna Šímovka ze seriálu Hvězdy nad hlavou

Život se Štírem, to není procházka růžovým sadem. Své o tom dobře ví Šíma, řidič autobusu ze seriálových Poběžovic, a zároveň dobrák od kosti. Štíři berou všechno smrtelně vážně, ať už se jedná o vesnické klepy, hypotetickou nevěru nebo přátelské popichování. V případě Šímovky to všechno sedí, stejně jako to, že Štír vám nikdy nic nezapomene. To mohou z celého srdce potvrdit všichni poběžovičtí štamgasti, kteří si před Šímovkou raději dávají pozor na pusu. Štíři bývají velmi vynalézaví, a i když dokážou být velmi dobrými loajálními přáteli, pokud se jim zprotivíte, dokážou vás zničit.

JAKÝ BUDE MÍT DUBEN 2020 ŠTÍR PODLE HOROSKOPU?

Střelec je jako Polda

Kdo jiný by měl být Střelec než Michal Bříza alias Polda ze stejnojmenného seriálu! Střelců je v každé místnosti a společnosti plno. I když jsou přátelští a sympatičtí, budí zároveň i přirozenou autoritu. A jak se obecně ví, Břízu si proti sobě opravdu nechcete poštvat. Střelci jsou sebejistí, šarmantní a svobodní. V případě Poldy to znamená, že si nenechá sáhnout na svého „turka“, pivo a cigarety a naprosto kašle na všechno, k čemu nemá důvěru, ať už to jsou sociální sítě nebo zdravá výživa. Nejen při řešení případů pro něj platí pravilo „risk je zisk“. I to je pro Střelce typické!

ROČNÍ HOROSKOP 2020 PRO STŘELCE

Kozoroh je jako Hana Schwartzmüllerová

Kozoroh rychle odhalí každou faleš. Už tušíte, proč je Hana takovým trnem v oku Johnově milence Dianě? Každý krok Kozoroha je sebejistý a promyšlený, stejně jako u předlohy z živočišné říše, kozorožce alpského šplhajícího po horských rozeklaných vrcholcích. U Hany to vše navíc vedle vlastní sebekázně „jistí“ i její všudypřítomné karty. Hana si jako typický Kozoroh dokáže poradit v každé situaci, a to i v momentě, když už balancuje lehce na hraně, ať už ve vztahu k Romanovi, Johnovi, ale i Jankovi. Nikomu z nich se nebojí do očí říct, co si myslí. Pokud má pocit, že tak činí pro dobro situace. Díky přirozenému smyslu pro humor dokážou Kozorozi naštěstí i sebevážnější situaci odlehčit.

JAKÉ JSOU NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI KOZOROHA?

Vodnář je jako David Hofbauer ze seriálu Modrý kód

Řád a povinnosti jako takové, to není nic pro Vodnáře. Právě proto Davidu Hofbauerovi vyhovovalo to, když nastoupil coby velký odborník z vůle místního primáře a rodinného přítele na rubavský urgent, kde ho respektovali pro jeho um a příliš mu do života nezasahovali. Tedy až na pořádkumilovnou vrchní sestru Mery, což v kombinaci v nespoutaným „Hofem“ způsobilo vznik značně výbušné směsi. Protože ale Vodnáři nejsou sobečtí a s těmi, kdo je jim blízký, se rozdělí o cokoliv, i s Mery se nakonec dokázali sblížit.

TOTO JSOU NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI VODNÁŘE

Ryby jsou jako Burák ze seriálu Ohnivý kuře

Typická Ryba je snílek – stejně jako kuchař Burák z Ohnivýho kuřete. Pro Ryby, a tím pádem ani pro Buráka nejsou v životě důležité peníze, je podle nich sice fajn nějaké mít, ale není nutné se kvůli nim „sedřít“. Ryby jsou zkrátka pohodáři, kteří si rádi užívají všech rozmanitostí, co život nabízí. A když si přitom trochu zafantazírují, tím lépe. Vždyť svět je s nasazenými růžovými brýlemi vždy hezčí, ne?

10 NEJLEPŠÍCH VLASTNOSTÍ RYB


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.