Celebrity

17. července 2022 06:30

David Laštovka

Jiří Dvořák vedle nové mladší přítelkyně jen září. Poznali se, když jí bylo osmnáct

Narušitel - upoutávka

Herec s charismatickým hlasem Jiří Dvořák (55) září štěstím. Po bolestném rozchodu s právničkou Jitkou, s níž prožil devět let, našel novou lásku. Opět je o generaci mladší, a dokonce je ze světa showbyznysu. O koho jde?

Vypadá to, že si Jiří Dvořák vybírá partnerky jako přes kopírák. Zatímco jeho poslední přítelkyně, vystudovaná právnička Jitka, byla o jednadvacet let mladší, nyní randí se ženou, které je o sedmadvacet let méně. Jeho novou láskou je slovenská herečka a televizní moderátorka Martina Zábranská. Poprvé se spolu na veřejnosti ukázali během filmového festivalu v Karlových Varech a vzájemné sympatie neskrývali.

Kde mezi nimi přeskočila jiskra, není známo. Nicméně před kamerou se potkali už před deseti lety, a to během natáčení pohádky Šťastný smolař. Tehdy Martině bylo 18 let.

Na další dítě už se necítí

Dvořák měl na životní partnerky dosud smůlu. Manželství s herečkou Barborou Munzarovou, s níž má jedinou dceru Annu se rozpadlo po sedmi letech. Trpkým rozchodem skončil i jeho devítiletý vztah s právničkou Jitkou. Proslýchalo se, že s ní odmítal mít děti, což mělo být jedním z hlavních důvodů, proč šli od sebe. Že už se na další potomky necítí, před časem sám přiznal i deníku Blesk.

„Samozřejmě jsem o tom přemýšlel, ale i kdyby se to povedlo hned teď, v pětašedesáti by mě čekalo řešit problémy teenagerů. Nevím, jestli bych na to měl. Samozřejmě, malé děti má spousta i starších lidí, ale jak říká jeden můj kolega: Proč bych si měl vytvářet vlastní vnuky?“ prohlásil Jiří Dvořák.

Dohodil roli Petru Kostkovi

Jeho herecký um si nyní můžeme připomenout v napínavém filmu Narušitel, který pojednává o elitních českých pilotech prchajících před StB. Spolu s ním si v něm zahrál například Petr Kostka, Stanislav Zindulka nebo Veronika Arichteva.

„První, koho jsme pro film získali, byl Stanislav Zindulka. Pak jsem zavolal Jiřímu Dvořákovi, poslal mu scénář a on se mi za týden ozval, že do toho jde také. Na Veroniku Arichtevu mě přivedla mamka. V roli, kterou představuje Petr Kostka, jsem si představoval původně někoho jiného. Nevyšly mi dva tipy a byl jsem už trochu bezradný. Poprosil jsem tedy Jirku Dvořáka, jestli by o někom nevěděl, a ten mi navrhl právě pana Kostku, s nímž sdílel dvacet let divadelní šatnu. A nakonec to byla opravdu ta nejšťastnější volba,“ prozradil na premiéře filmu jeho režisér a scenárista David Balda. Snímek Narušitel vysílá TV Prima v neděli 17. července ve 20:15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.