Celebrity

29. listopadu 2022 16:00

Karolína Oehmová

Konec ponožek v sandálech! Češi se v oblékání lepší, říká porotce Holárek z Miss

Majitel modelingové agentury Roman Holárek, který je zároveň porotcem v soutěži krásy, popsal, jak si Češi vedou v módě a oblékání. Co teď podle něho frčí a určitě by vám nemělo chybět v šatníku?

I když je Roman Holárek majitelem modelingové agentury a ne stylista, ve světě módy se pohybuje nepřetržitě. A podle jeho postřehů to vypadá, že například český nešvar ponožky v sandálech už máme za sebou. „Myslím, že se to lepší, a nechci říkat, že Češi jsou špatně oblékaným národem. Žiji v Praze a pozoruji lidi, když chodí po ulici. Samozřejmě se mi to velmi míchá i s cizinci, takže je těžké to odhadnout. Celkově se to ale zlepšilo. Lidi začínají mít větší průpravu – i díky televizi a podobně, protože i v pořadech, které tu vznikají, je styling mnohem kvalitnější, než tomu bylo dřív,“ říká.

Modelky, které zastupuje, působí nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí, a tak má Holárek o současných trendech přehled. Alespoň zběžně. Každopádně hit nejen podzimu, ale i zimních měsíců je jasný. „Rychle jsem si to našel na internetu a teď hodně frčí odstín fialové Very Peri a také pastelové barvy, takže se určitě nebojte nosit barvičky,“ radí Čechům Roman Holárek.

Blížíme se do finále

Se světem modelingu jsou neodmyslitelně spojená i klání krásy. V jednom takovém, soutěži Česká Miss Essens, působí Roman Holárek jako porotce. A dívky vážně nešetří. Celá soutěž je navíc ve znamení revoluce, protože se nejedná jen o jeden finálový večer. Slavnostnímu vyvrcholení totiž  předchází týden náročných výzev a vyřazování. Které z účastnic se nakonec na hlavě bude třpytit korunka královny krásy, se dozvíte už 11. prosince na Primě v přímém přenosu finálového večera.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima soutěž móda Praha ponožky soutěž krásy Hledá se Miss Česká Miss Essens Roman Holárek Pure Model Management

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.