Celebrity

14. února 2023 17:10

Karolína Oehmová

Lukáš Hejlík oslaví Valentýna v divadle, manželku ale neošidí. Dá jí, co má ráda

Lukáš Hejlík (43) si oslavy zamilovaných, tedy svátek svatého Valentýna, s manželkou určitě nenechá ujít. Nyní se herec svěřil, jak ho spolu uctí – a rozhodně to bude netradičním způsobem.

Den svatého Valentýna je svátkem zamilovaných, který se slaví po celém světě. Páry vyrážejí do kina, na večeře či jiné romantické výlety. Dámy pak většinou dostávají kytici, něco dobrého či suvenýr ve znamení lásky.

Mohlo by vás zajímat: Co země, to jiná oslava Valentýna. Který zvyk je nejbizarnější?

„Valentýn slavím střídmě. Popřeji, ale asi to pro mě není svátek roku. Myslím, že by pro mě spíš bylo horší a blbé zapomenout na první máj než na Valentýn. Beru ale oba svátky. Myslím, že jakýkoliv svátek nebo důvod k tomu, aby si lidi udělali dobře, dokázali si, že na sebe myslí, vyrazili si na jídlo, je super,“ říká herec, moderátor a foodbloger Lukáš Hejlík.

Po letech je Valentýn jiný

Za ty roky s manželkou a modelkou Veronikou Hejlíkovou (40) už to herec moc neprožívá. Stejně si ale každý rok vzpomene. „Musím říct, že už je to u nás trošku, nechci říkat chladnější, co se týká těch darů, a když to nějak vyjde, chci si minimálně vzpomenout. Kytka bude určitě super,“ popisuje Lukáš, který tento rok na Valentýna bohužel hraje, takže se se ženou neuvidí.

„Hraju i den předtím i den potom a jsem velmi často pryč, což je i ženina zásluha, protože ona je takovou manažerkou mých představení, takže mě na cesty často vysílá ona,“ odůvodnil herec, proč na Valentýna není se svou ženou. „Ale jo, určitě to nějak doma oslavíme. Když nám to vyjde na snídani, na které chodíme velmi často a rádi, protože na rozdíl od večerů máme syna ve škole, půjdeme určitě rádi,“ prozrazuje romantické plány Lukáš Hejlík.

Víte, že svatý Valentýn nebyl jen jeden? Proč se vlastně slaví 14. února a kde ho zakázali?

Sdílejte článek
Štítky manželka snídaně divadlo Valentýn herec Lukáš Hejlík svátek Den svatého Valentýna FTV Prima

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.