Nejšílenější podivnosti v kuchařské soutěži. Halucinogen, čerti i hádky slavných

Nejbizarnější chvíle Prostřeno! 2023

S amatérskými kuchaři jsme se v roce 2023 vůbec nenudili. Následující výčet zvláštních situací, ke kterým letos v Prostřeno! došlo, je toho důkazem. Rozdmýchané vášně, bizarní převleky či vybavení domácnosti nutí diváka jen kroutit hlavou. Vzpomenete si na všechny vyjmenované situace?

Vybrali jsme pro vás různorodé bizarní momenty, které se za uplynulý rok odehrály v oblíbené soutěži amatérských kuchařů. Hosté se dvakrát ocitli v pekle, při šmejdění objevili ostatky v uměleckém předmětu, soutěžící doufala, že jí vítězství přinese manželství. Podával se halucinogenní kaktus s kuskusem, nebo vegetariánské řízky.

Nad těmi se chytly Denisa PfauserováMichaelou Pecháčkovou. Bláznivý byl i týden s Monikou Binias, Sámerem Issou a potížistou Richardem Sacherem. Jedna provokace za druhou vyústily v konflikt, kdy lítaly hromy a blesky. Na prima+ si připomeňte dostupné epizody.

Extravagantní Jakub podával halucinogen a dovoloval si na soupeřky

Od umělce Jakuba soutěžící čekali leccos, i tak ale uměl překvapit. Vařil ve svém ateliéru, kde se během natáčení začala scházet partička jeho přátel. Když přišli ostatní soutěžící, sklepní prostory nepotěšily Aničku, která uzavřené místnosti nemusí. Večer doslova přetrpěla a jednou musela téměř s pláčem odejít na vzduch. Jakub sliboval fata morgánu, mexické gazpacho s lízancem Asie, jamajský barbecue burger a tropickou bouli. Fata morgána bude neochucený kuskus podávaný s kaktusem, který obsahuje psychoaktivní mescalin. Ten ovšem nedoporučil hostům jíst, aby jim nebylo špatně. Při šmejdění v rozsáhlém šatníku našli hosté zapnutou žehličku, která už propalovala žehlicí prkno, na kterém byla položená. Na následné techno párty se nelíbilo děvčatům, že je rozjetý Jakub osahával a olizoval.

Míša požádala partnera o ruku. Svolil by, jen kdyby vyhrála Prostřeno!

Sedmadvacetiletá Míša vařila v bytě své maminky s odůvodněním, že má možná před svatbou a doma potřebuje klid. Je ve tříletém vztahu a na partnerovi vymámila slib, že si ji vezme. Nejdřív ale musí vyhrát šedesát tisíc v kuchařské soutěži. Soutěžícím nejdřív neřekla, že nejdou k ní domů, a tak je překvapí její dětský pokojík s ponuře působícími tmavými zdmi. Svěřila se ale s plány, jak by naložila s výhrou. „Ptala jsem se přítele, že když půjdu do Prostřena a vyhraju, jestli si mě vezme. Tak řekl, že jo. Šlo by to na svatbu,“ přizná Míša. Václavovi na tom něco nesedí. „To se má ptát on tebe, ne?“ Ostatním to připadá zvláštní, že se ujala mužské role. Ona byla přesvědčená, že by se partner jinak nedokopal k činu. Míša ke vší smůle nakonec nevyhrála.

Pavel doma schovává popel přítelkyně. Místo zábavy vyžaduje naprosté ticho

Extrovertní Pavel pozval soutěžící do malé nemoderně zařízené garsonky. Nedal dohromady dost židlí, a tak se sedělo na pohovce a na zemi. Při šmejdění soupeře nejvíc zaujalo skleněné srdce s certifikátem, který potvrzoval, že jsou v něm uloženy ostatky Pavlovy přítelkyně. Pro Martinu to bylo hodně emoční, Jaroslav si myslel, že jde o morbidní romantiku. Jako zábava pak bylo něco nečekaného. Pavel oznámil, že toto v historii Prostřeno! ještě nebylo. Navrhl, že budou všichni pět minut potichu. Jelikož je hostitel velmi výřečný, všichni to uvítali jako vtipnou recesi.

Herečky ze ZOO se do sebe pustili u stolu. Vtípek se Pfauserové příliš nepovedl

Hostitel Pepa pozval soupeře do ateliérů, kde se natáčí oblíbený seriál ZOO. Na pomoc mu přispěchala jeho hlavní hvězda, herečka Michaela Pecháčková. Pepa totiž neumí vařit. Diváci v tomto týdnu u stolu vídali Zdeňka MahdalaDenisu PfauserovouTerezu BílkovouJaroslava Haimy Hyjánka s manželkou Gal. První trapas nastal, když Zdeněk kolegyni ze seriálu nepoznal a myslel si, že je Míša Pepova přítelkyně. Dietní vegetariánské menu nešmakovalo všem, sójové řízečky nepotěšily hlavně masožravého Zdeňka. Míša zase nejí houby a celer, za což schytala od Denisy urážku: „Vždyť jsem ti říkala, že je kr***. Nikdo se s ní nesnese a teď už i ty.“ Zpětně se pak snažila vysvětlit, že šlo o vtip. „Já jsem to brala s humorem, ona to taky řekla s humorem,“ prohlásila chápavě Míša. Příjemné to ale jistě nebylo.

Pekelné vaření na druhou. Hostitel v kostýmu Lucifera a výprask od krampuse

Hned dvakrát soutěžící zažili u stolu v kuchařské soutěži přímo horoucí peklo. Začátkem roku hostil herec Honza, který pozval soupeře do pekla, kde pracuje jako čert. V roli byl celý večer a ostatní pořádně polekal. Divák měl skoro strach o těhotnou Jaroslavu. Večeřelo se v místnosti plné dekorací včetně trůnu pro vládce pekel a mučidel. Trošku to Honza schytal za to, že mu pomáhaly obsluhovat čertice, ale večer se docela vydařil. Další návštěva z pekla proběhla u vegetariánky a pomocnice fakíra. Monika působila zprvu nenápadně, na svůj večer si ale pomalovala obličej. Na postel připravila knihy se sado-maso sexuálními hrátkami Padesát odstínů šedi, na zábavu přiběhl děsivý čert krampus. Honza prokázal smysl pro humor a nechal si naplácat na zadek koštětem.

Monika Binias vyhodila soupeře od stolu. Ten udělal hysterickou scénu

Ve speciálu kulinářského pořadu se sešlo pět známých tváří. Spisovatel, zpěvák a novinář Richard Sacher, zpěváci Sámer Issa a Jaro Smejkal, zpěvačka Marie Pojkarová a páteční hostitelka Monika Binias. S manželem Petrem žijí v Německu, a tak vařila v bytě kamarádky. Její jídla byla docela překombinovaná a nikomu nechutnalo. Večer ale pokazil především rozvášněný Richard Sacher. Ten celý týden provokoval a myslel si, že dělá vtipnou šou pro diváka. Podporu získal ale jen u kamarádky Marie. Při přípitku Monika hosty nejen přivítala, ale přišlo také varování pro Richarda. Když se bude chovat nevhodně, půjde na hanbu. Marie byla kvůli tomu naštvaná. Podle ní nemůže Monika jejího kamaráda takto peskovat. Při šmejdění Richard prohlásil, že se Monika chlubila tím, že jí píšou muži. To se jí dotklo. Rozladěný Richard poté bojkotoval zábavu v podobě karaoke, pak se ale nechal přemluvit, zazpíval a sklidil za to od Moniky kritiku. „Tady taková blonďatá kreatura mi řekne, že mi to nejde. Jeden tón mi ulítl, no tak co. Tobě ujelo asi osm tónů, a to si hraješ na učitele zpěvu,“ křičel rozčíleně. Za to si vysloužil vyhazov od stolu. Všechny články tohoto bizarního týdne si můžete přečíst ZDE.

Chutney, cheesecake, bruschetta. Umíte správně přečíst názvy zahraničních jídel?

1 11 Cheesecake je oblíbený:

2 11 Cheesecake se správně čte?

3 11 Amuse bouche je:

4 11 Jak se čte amuse bouche?

5 11 Když si objednáte chateaubriand, dostanete:

6 11 Focaccia je:

7 11 Jak se čte focaccia?

8 11 Jaký kus masa si objednáváte v případě entrecôte?

9 11 Chutney je:

10 11 Základem salsy guacamole jsou:

11 11 Jak se čte bruschetta?

Máte % správných odpovědí.

To není dobrý výsledek. Zkuste to znova.

To není dobrý výsledek. Zkuste to znova.

To není špatné, ale pořád je co zlepšovat.

Gratulujeme, máte velmi dobré znalosti.

Výborně, vaše znalosti jsou skvělé.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.