Horoskop sexu na květen: Kdo si letošní máj opravdu užije?

Co vám předpovídají hvězdy na květen, který bývá nazýván měsícem lásky? Jak období, v němž budou důležitou roli hrát zejména znamení Býka a Blíženců, ovlivní váš sexuální život?

Celý květen bude o tom, abyste získali (nejen v posteli) to, co opravdu chcete. Tento krásný měsíc by vás měl inspirovat, měli byste nasávat krásu okamžiku po boku někoho opravdu výjimečného a možná i vystoupit z vaší komfortní zóny, pokud budete chtít zažít něco mimořádného. Slunce, které se bude pohybovat nejprve pomalým, stabilním a požitkářským znamením Býka, následně vstoupí do zvědavého a proměnlivého znamení Blíženců, což může do vztahů přinést trochu koketerie.

Kromě toho nás v květnu čeká ještě pár dalších důležitých okamžiků. I romantická planeta Venuše, která je nyní ve znamení Býka, jenž udává ve vztazích spíše pragmatický a smyslný tón s důrazem na krásu a romantiku, se 9. května přesune do znamení Blíženců a ti vnesou do vztahů víc společenské atmosféry i trochu vrtošivosti. 11. května nás čeká novoluní v Býku, které rozproudí smyslnou energii, ale probudí v nás i trochu tvrdohlavosti, díky které nebudeme chtít být tlačeni do něčeho, co nechceme dělat. A 26. května bude zatmění Měsíce a druhý letošní superúplněk, tentokrát ve znamení svobodomyslného a dobrodružství hledajícího Střelce.

Jak to všechno ovlivní v oblasti lásky a sexu jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Beran

Nejste-li ve vztahu, mějte v květnu oči otevřené, protože byste mohli potkat někoho nového a velmi zajímavého. A pokud už jste ve vztahu, zkuste si s partnerem promluvit o tom, co vás štve. Neměli byste ale zůstat jen u vážné konverzace, určitě vám prospěje nějaké vtipné škádlení nebo společné učení se něčemu novému. Prolistovali jste si už třeba někdy společně Kámasútru a něco z ní pak i vyzkoušeli?

Kolem 13. května ve vás může Jupiter, planeta štěstí, probudit touhu popadnout svého partnera a vypadnout někam pryč od všeho a od všech. A 26. května, kdy nás čeká další superúplněk doprovázený navíc zatměním Měsíce, byste měli využít k postelovým hrátkám. Úplňky ve znamení Střelce přinášejí nadšení, hravost, vyvolávají touhu po dobrodružství. Užívejte si proto vše krásné v životě včetně sexu. A sledujte své sny, možná vám napoví, po čem v posteli opravdu toužíte.

Býk

Novoluní 11. května bude ve vašem znamení, milí Býci, a bude vysílat opravdu sexy vibrace! Zároveň budete v posteli o něco dominantnější než obvykle. Tentokrát nepotřebujete, aby iniciativu převzal partner. Klidně vystoupíte ze své komfortní zóny a bez ostychu mu sdělíte své nejžhavější fantazie, které byste spolu s ním rádi realizovali. Další vlnu zvýšeného sexuálního napětí přinese zatmění Měsíce 26. května. Pokud jste nezadaní a potkáte někoho sympatického, s nímž byste rádi nezůstali jen u povídání při sklence vína, nebojte se ho požádat o telefonní číslo. Klidně zariskujte, co horšího se může stát, než že vás odmítne?

Blíženci

Planeta lásky a krásy Venuše bude větší část měsíce ve vašem znamení, což znamená, že budete ve vztahu opravdu zářit a užívat si ho. A váš partner nejspíš bude ochotný pro vás udělat cokoli, co vás potěší. Co třeba příjemná masáž před spaním? Užívejte si všechno, co je příjemné. Jste nezadaní? Tento stav by už nemusel dlouho trvat a vy pro to nebudete muset udělat vlastně vůbec nic.

Novoluní 11. května přinese smyslnou energii a posílí zejména postavení žen. Takže milé ženy, pokud víte, co v posteli chcete, odhoďte obavy a stud a řekněte si o to. Zatmění Měsíce 26. května by vám mohlo trochu vyjasnit, co od partnera opravdu chcete. A hlavně bude ten správný čas na to, abyste si spolu upřímně popovídali o tom, jak by vám dvěma mohlo být spolu ještě úžasněji.

Rak

Vypněte telefon, odložte notebook a prostě si v květnu s partnerem užívejte alespoň trochu života off-line. Dá vám to víc příležitostí přemýšlet o vašem vztahu, o tom, jakou cestu jste spolu už ušli. Což vůbec nemusí být nudné. Jste-li nezadaní, udělejte si v květnu malý výlet. Co vy víte, koho cestou potkáte.

A nestyďte se za to, že máte v oblasti sexu nějaké své potřeby. Naopak, naslouchejte jim a poslouchejte svou intuici. Povede vás správným směrem. S podporou planet budete optimističtější a otevřenější a připraveni trochu vyklouznout z obvyklé pozemské rutiny. Nebojte se vyrazit si s někým, kdo není váš obvyklý tip, jste-li ve vztahu, rozšiřte si s partnerem společné obzory tím, že vyzkoušíte něco nového v ložnici i mimo ni.

Lev

Jste připraveni na vztah? Teď v květnu by to konečně mohlo vyjít. A pokud jste zadaní, buďte víc společenští, vídejte se víc s přáteli. Nejenže je dobré být občas i jinde a s někým jiným než jen zavření doma s partnerem, ale pomůže vám to i uvědomit si, co pro vás partner opravdu znamená. Důležité bude pro vás zatmění Měsíce 26. května, které bude ve vašem domě romantiky. Nebojte se říct partnerovi, jak se cítíte a co potřebujete. A hlavně nenechte sexy energii, která bude zatmění provázet, jen tak zmizet. Pokud chcete svůj vztah posunout na vyšší úroveň, je právě teď ideální čas.

Panna

Mějte v květnu své oči i mysl otevřené. Někdo, komu nejste úplně lhostejní, vás sleduje a čeká jen na to, až si ho všimnete. Pokud jste zadaní, bude pro vás víc než kdy jindy důležité, abyste s partnerem byli na stejné vlně, aby sdílel stejný názor jako vy. Planeta štěstí Jupiter bude od půlky května do začátku června ve vašem domě partnerství, takže se nemusíte ničeho bát. Možná je ta správná doba posunout vztah někam dál (zařídit si společné bydlení, zasnoubit se, založit rodinu…). Vy si všechno to štěstí a společné zamilované chvilky určitě zasloužíte.

Váhy

Klíčem k vašemu srdci bude tento měsíc komunikace. A pokud bude někdo chtít opravdu upoutat vaši pozornost, měl by pečlivě volit, co vypustí ze svých úst. Pokud toužíte po opravdu romantickém a intimním propojení s partnerem, přestaňte plánovat dopředu a vsaďte na spontánnější a dobrodružnější přístup. A nebojte se v oblasti lásky a sexu trochu experimentovat a rozšířit si obzory.

I zatmění Měsíce 26. května bude o komunikaci a bude vás nutit k tomu, abyste si s partnerem promluvili o tom, co chcete v posteli. Nezapomínejte, že partner vám do hlavy nevidí, takže těžko můžete dostat to, o co ho nepožádáte.

Štír

Dobře víte, co ve vztahu chcete. Tak to partnerovi řekněte, nemáte co ztratit. I novoluní 11. května vás bude tlačit k tomu, abyste promluvili o svých potřebách. A nenechte se odradit tím, že váš partner bude možná začátkem měsíce trochu rozmrzelý. Nechte mu dostatek prostoru a až se mu bude chtít, určitě vám sám řekne, co ho trápí a co by chtěl. Podnikněte spolu výlet, který jste už dlouho plánovali, ale nemohli jste ho uskutečnit. Poseďte si spolu pod nebem plným hvězd a užijte si májovou romantiku a spojení nejen fyzické, ale i duševní.

Střelec

Květen bude pro váš milostný život velmi rušným měsícem, tak snad máte dostatek sil. Nezadaní mají velkou šanci, že potkají někoho nového a v sexu velice zdatného. Pokud jste ve vztahu, bude důležité udržet rovnováhu. Dáváte v sexu stejně, jako přijímáte? A má to tak i váš partner? Pokud ne, je čas si promluvit, abyste se oba ve vztahu cítili příjemně a také bezpečně. Zatmění Měsíce spojené se superúplnkěm 26. května bude skvělou příležitostí k tomu, abyste posunuli svůj vztah na novou úroveň.

Kozoroh

Jste-li zadaní, měl by květen být pro vás nádherný měsíc, v němž vás čekají krásné a romantické chvíle po boku partnera. Nezadaní mají šanci potkat někoho nového v práci. Tentokrát zapomeňte na staré známé: co je v domě, není pro mě.

Během zatmění Měsíce a superúplňku 26. května možná pocítíte intenzivní potřebu odpočívat, dobít energii a hodit se do pohody. Ideální bude vzít partnera a vypadnout někam pryč, kde budete jen sami dva. Věnujte se sami sobě, milujte se, povídejte si. Právě teď je ten správný čas, abyste spolu probrali své představy o vašem budoucím společném životě.

Vodnář

Vás může jarní milostná horečka postihnout obzvlášť silně. Budete mnohem koketnější a hravější než obvykle, tak se tím nenechte překvapit. Budete také obzvlášť charismatičtí a vesmír vám bude posílat do cesty zajímavé lidi, takže máte ideální šanci někoho okouzlit, pokud stále hledáte svůj ideální protějšek.

Během novoluní 11. května budete obzvlášť naladěni na svou intuici. Pokud cítíte ve svém vztahu s partnerem nějaké napětí nebo víte o problémech, které jste „zametli pod koberec“, je právě teď vhodná doba, abyste se pokusili je vyřešit. Hlavně v době od 23. května, kdy bude planeta Saturn ve své retrográdní fázi, se mohou objevit nějací „kostlivci" z minulosti. Nemusí to být úplně příjemné, ale je potřeba se těmito věcmi zabývat a nemlčet o nich. A nevynechávejte ani váš sexuální život. Co můžete udělat pro to, aby byl podle vás perfektní a aby vás oba uspokojoval?

Ryby

Planeta štěstí Jupiter vstupuje 14. května do vašeho znamení a zůstane v něm skoro až do konce července. To vám dává obrovskou šanci na to, aby se z vašich snů stala skutečnost. Všechny vize, včetně těch týkajících se milostného života, by se mohly stát realitou, aniž byste museli vyvinout větší úsilí. Sedněte si s partnerem, otevřete si lahev vína a pěkně upřímně a v klidu si spolu popovídejte. Nebojte se svěřit se se vším, co vás trápí nebo po čem toužíte. Ke komunikaci vás povzbuzuje i novoluní 11. května.

Mimořádně smyslní a nápadití se budete cítit hlavně koncem května a budete připraveni realizovat všechny ty horké sny, které se vám stále dokola honí v hlavě. Sdílejte své fantazie s partnerem, nestyďte se. Můžete díky tomu zažít nezapomenutelné chvilky.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.