Narodili jste se v 80. letech? Patříte do generace ctižádostivých lidí s touhou vyniknout

Kdo se narodil od roku 1980 do roku 1989, patří do generace 80. let 20. století, která své zrozence obdařila velkými schopnostmi, pořádnou dávkou energie a aktivity, ale také často přehnanou ctižádostivostí.

80. léta 20. století byla doba, kdy se doslova a do písmene lámaly ledy. Hroutily se systémy na věčné časy, vynořila se schopnost domluvit se svými nepřáteli na věčné časy a také se naplno rozběhla honba za materiálním blahobytem na věčné časy.

Všechny tyto faktory se nějakým způsobem promítly i do života zrozenců 80. let. Mají v sobě obrovskou touhu uspět, sílu a přesvědčivost. Jsou rozenými autoritami a vůdci. Touží po úspěchu a po pořádné odměně. Když říkáme pořádné, myslíme tím opravdu velkou odměnu a nejlépe finanční. Lidé, kteří se narodili v těchto letech, mají dokonalý čich na peníze, umějí je vydělávat a umějí je i utrácet.

Osmdesátky mají silný tah na branku

Osmdesátky jsou schopní lidé s výdrží. Jsou pilní, pracovití, mají obrovský tah na branku. Chtějí žít naplno. Pro ostatní může být občas náročné s nimi udržet krok, ale jejich intenzivní prožívání života jejich partnerům zaručuje nevšednost a materiální zabezpečení. Láska a partnerské vztahy jsou pro lidi narozené v 80. letech velkým tématem. Chtějí intenzivní a vášnivé vztahy a jsou schopní pro ně leccos i obětovat. Na druhou stranu někdy pro svoji ctižádostivost své partnery „nevidí“, stávají se sobci a egomany, kteří si nechají pro své velké cíle proklouznout životní štěstí mezi prsty.

Tato generace lidí by stále měla mít na paměti, že život je o rovnováze a že o ni nikdy nesmějí přestat usilovat. Pokud ji budou ztrácet, budou ztrácet i své pracně vydobyté úspěchy.

Rok 1980 přináší finanční a materiální zajištění

Kdo se narodil v roce 1980, je pracovitý, výkonný, velmi ctižádostivý. Na své životní cestě se nikdy nenechá odradit překážkami. Věří si a věří, že všechno zdárně překoná. Jeho velkou výhodou je otevřenost a schopnost jít druhým příkladem. V životě ho posouvá schopnost správně zanalyzovat situaci a správně se rozhodnout. Nevýhodou pak přehnané požadavky na sebe i druhé, které vedou k zarputilosti, tvrdosti až krutosti.

Rok 1981 naděluje individuální jedinečnost i společenskost

Kdo se narodil v roce 1981, po celý život hledá rovnováhu mezi dvěma póly, mezi dvěma základními přístupy, mezi rozumem a citem. Celý život spoléhá především sám na sebe, ví, že všechno zvládne. Je pilný a velmi pracovitý, hodně zaměřený na cíl. Někdy se u něj projevuje až nezdravý egoismus, který vede k odříznutí od ostatních a osamocení. Pověstná bývá i jeho přímost, kterou si může i škodit, protože určitou svojí neomaleností ubližuje jak sobě, tak ostatním.

Rok 1982 dodává citlivost, vnímavost a loajalitu

Kdo se narodil v roce 1982, je přátelským a společenským člověkem. Citlivým, vnímavým, obětavým, pro druhé lidi je ochotný snést modré z nebe. Bývá i značně velkorysý. Zdobí ho diplomacie a schopnost se domluvit s ostatními. Škodí mu jeho vrozená plachost, přecitlivělost, podrážděnost, které mohou vést až k cynickému postoji k životu. Najednou nejsou všichni dost dobří, všude je nějaká vada nebo chyba, vše je špatně. Navíc má pak tendenci hledat chyby jen v druhých, nikoliv v sobě. Takový postoj vede k zatrpklosti, což je velká škoda, protože tito lidé jsou partnersky založení.

Rok 1983 naděluje tvořivost a nezávislé myšlení

Kdo se narodil v roce 1983, je kreativním člověkem se skvělými vyjadřovacími schopnostmi. Je přizpůsobivý, originální. Miluje nové věci, nové výzvy především v mentální oblasti. Je optimistický, odvážný. Jako partner hýří dobrou náladou a dobrými nápady, jak vylepšit život ve dvou. Rád riskuje, což může být pro něj i pro jeho okolí občas nebezpečné. Častý sklon přehánět ho může přivést až na šikmou plochu. Měl by si dávat pozor na svoji roztržitost a neklid, hrozí mu pak úrazy.

Rok 1984 naděluje zručnost a praktičnost

Kdo se narodil v roce 1984, je velmi výkonným člověkem s velkými organizačními a analytickými schopnostmi. V životní cestě ho nic nezastaví. Žádná překážka není dost velká, žádná křivda dost hluboká. Vytrvale, odpovědně kráčí ke svému cíli. V partnerství je stabilním věrným partnerem, který dokáže své blízké finančně i materiálně zabezpečit. Někdy mívá sklony k přílišnému lpění na majetku, což vede buď k lakotě, nebo paradoxně k velkému utrácení. Jeho negativem bývá podrážděná reakce na jakoukoliv kritiku vlastní osoby a lpění na nepodstatných detailech.

Rok 1985 dodává bystrost a zvídavost

Kdo se narodil v roce 1985, je nápaditým, originálním člověkem, který „jede“. Miluje pohyb, miluje, když myšlenky volně proudí. Stojaté vody ho nudí. Ve svých názorech je pružný, nelpí na své pravdě za každou cenu. Dokáže uznat, že se mýlil a vykročit k novému cíli. Je aktivní, pohotový, velmi přesvědčivý. Má vynikající schopnost se rychle vzpamatovávat z ran osudu. V něčem je ale impulzivní, možná povrchní, pro „les často nevidí stromy“. Měl by se hlavně naučit věci dokončovat, jeho tendence přeskakovat z jednoho na druhé ho vede k životnímu neklidu, nervozitě i pochybnostem o sobě samém.

Rok 1986 vnáší do života rodinné hodnoty

Kdo se narodil v roce 1986, je citlivým, přátelským, společenským člověkem se smyslem pro rodinu a rodinné tradice. Je obvykle laskavý a pro druhé lidi udělá více, než bývá zapotřebí. Starostlivost, obětavost, péče jsou vlastnosti, které ho zdobí. Za ně však vyžaduje od svých partnerů velkou míru oddanosti. Pokud se mu jí nedostává, je schopný i citového vydírání a různých manipulací, aby „přes city“ docílil svého. Nepodaří-li se mu to, propadá pocitům marnosti.

Rok 1987 přináší bystrost, vnímavost i činorodost

Kdo se narodil v roce 1987, je nezávislým energickým člověkem s velkými organizačními schopnostmi. Analytický typ s citlivým srdcem a s přecitlivělou duší. Jeho citlivé nitro má tendenci se obalovat pěkně neprůstřelným materiálem. Proniknout pak k jeho jádru bývá pro druhé tvrdý oříšek. Tito lidé nesnášejí nespravedlnost, za práva a svobodu jsou schopní se bít jak lvi. Pokud se zklamou, stávají se bezcitnými nebo se stahují do izolace.

Rok 1988 naděluje sílu a odvahu

Kdo se narodil v roce 1988, je velmi obratným a schopným člověkem s velkou touhou vyniknout. Bývá přirozenou autoritou, má vůdcovské schopnosti, je podnikavý a cílevědomý. Umí vydělávat peníze, a to i velké peníze. Jeho největším životním úkolem ale je, aby svoji vnitřní sílu přetavil v lásku k druhým lidem a aby ji byl schopný i těm, kteří ho milují, dávat najevo. Díky svým schopnostem totiž často druhé přehlíží nebo nevnímá jejich potřeby. On sám by se měl naučit dobře relaxovat a dlouhodobě nepřetěžovat svůj organismus.

Rok 1989 dodává velkou mentální energii

Kdo se narodil v roce 1989, vyniká bystrostí, chytrostí, velkou mentální silou. Své myšlenky dokáže zhmotňovat, proto je pro něj velmi důležité, aby jeho mysl byla pozitivně naladěná, protože takový bude i jeho život. Tohoto člověka zdobí přirozená moudrost, přemýšlivost, pochopení zákonitostí světa. Má vynikající intuici. Je přímý, odpovědný, schopný rychle proniknout k jádru věci. Má skvělé pozorovací schopnosti. Jeho slabostí je časté podléhání velkým ideálům a iluzím s nimi spojenými. Pak může být zklamaný a lítostivý. Své vnitřní mentální napětí se musí naučit dobře ventilovat, možná nejlépe nějakým vhodným sportem.

O dalších generacích si můžete přečíst zde:

Zdroj: Autorský článek a numerology.com

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.