Paris Hilton se po čtyřicítce stala maminkou. Pochlubila se dojemnou fotkou

Dědička hotelového impéria Paris Hilton se konečně dočkala a ve svých 41 letech se stala maminkou. S přítelem plánovali rodinu dlouho a nakonec se dočkali, ačkoliv k narození syna nedošlo zcela přirozenou cestou.

Paris Hilton (41) a její manžel Carter Reum (41) oznámili radostnou novinu. V úterý se o to podělila Paris Hilton na Instagramu, kde sdílela krásný snímek. Dojemná fotografie zachycuje malou dětskou ručičku syna, která svírá její palec. „Už teď tě milujeme víc, než dokážu popsat slovy,“ napsala k tomu láskyplně maminka. Syna jim odnosila náhradní matka, a to díky umělému oplodnění.

Nedávno se stala už dvojnásobnou maminkou také herečka Kristýna Hrušínská. Podívejte se v tomto článku, jak vypadá jen pár týdnů po porodu.

Pod příspěvkem se okamžitě začaly množit gratulace od známých osobností, mezi nimiž byla například i Kim Kardashian (42), kterou můžete znát z populární reality show The Kardashians. Byla to právě ona, kdo Paris doporučil lékaře Andyho Huangema. Ten pomáhá ženám, kterým se nedaří počít přirozeně. „Mám za vás takovou radost!“ napsala své kamarádce do komentářů.

Cesta za vytouženým miminkem

Paris Hilton a Carter Reum se zasnoubili v únoru roku 2021 po více než roce vztahu. Třídenní veselka proběhla ještě téhož roku v listopadu a zúčastnila se jí řada známých osobností. „Dostal jsem jedinečnou šanci poznat skutečnou Paris během posledních 15 měsíců, které jsme strávili jen spolu. A nemůžu být šťastnější z toho, že právě ona bude mou budoucí ženou a partnerkou,“ prohlásil krátce po zasnoubení Reum.

Po více než roce se manželé dočkali rodiny. „Vždycky bylo mým snem stát se matkou a jsem šťastná, že jsme se s Carterem našli. Jsme opravdu nadšení, že můžeme společně založit rodinu, a naše srdce snad explodují láskou k našemu chlapečkovi,“ popsala pro magazín People Paris Hilton své pocity štěstí.

Věděli jste, že umělé oplodnění hradí pojišťovna i opakovaně? Podrobnosti nejdete ZDE.

O miminko se dvojice začala snažit krátce po svatbě v období covidové pandemie. „Věděli jsme, že chceme založit rodinu, a tohle pro nás bylo ideální načasování. Obvykle trávím v letadle 250 dní v roce,“ sdělila tehdy Paris magazínu People s tím, že kvůli restrikcím v cestování má konečně čas usadit se a založit rodinu.

Sdílejte článek
Štítky dítě miminko rodina Instagram Paříž umělé oplodnění manželé celebrity People Paris Hilton Kim Kardashianová Kristýna Hrušínská náhradní mateřství Paris Hiltonová rodina Carter Reum umělé oplodnění

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.