Celebrity

1. prosince 2022 09:35

David Laštovka

Po Dádě Patrasové se slehla zem. Co se s ní děje? Proč Felix chodí na večírky bez ní?

Zatímco donedávna Dagmar Patrasová (66) chodila na společenské akce velmi často, v poslední době se stáhla do ústraní. To se ovšem nedá říct o jejím manželovi Felixovi Slováčkovi (79), který si nenechá ujít téměř žádný večírek. Co se u nich doma děje?

Když se na začátku října v pražské Lucerně konal vzpomínkový koncert na počest zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové, Felix Slováček dorazil pouze s dcerou Aničkou. Dáda v té době pobývala na dovolené v Itálii, kde se mimo jiné setkala i se svým přítelem Vitem. „Byla jsem tam týden,“ sdělila webu Prima Ženy Patrasová. Jestli je momentálně vztah s italským gentlemanem stále milenecký nebo už jen přátelský, nechtěla prozradit. „Nebuďte zvědavý. S Vitem se mám fajn,“ opáčila s úsměvem.

Slováčkovi Patrasová nechybí

Dáda s manželem ruku v ruce na společenskou akci nezavítala už velmi dlouho. Stejná situace se opakovala i na vyhlášení cen Českého slavíka, kam Slováček znovu zavítal jen v doprovodu dcery Aničky. „Nemohla jsem dorazit, protože jsem měla práci,“ vysvětlovala webu Prima Ženy tehdy Dáda, která chyběla také na oslavě šedesátých narozenin zpěvačky Heidi Janků. Ani tento mejdan si Felix nenechal ujít a tentokrát přišel úplně sám. Jak přiznal, nijak mu to ale nevadí. „To, že člověk přijde sám, má také něco do sebe. Myslím, že to zná a potvrdí každej chlap. Člověk má víc volnosti, může se věnovat těm, s kterými si chce popovídat, odejít, kdy se mu zachce,“ uvedl hudebník.

Dopravní nehoda se stále vyšetřuje

Dagmar Patrasová své návštěvy na společenské akce omezila poté, co v květnu letošního roku poblíž bydliště nabourala do zaparkovaného vozidla, betonových zábran a následně se odmítla podrobit dechové zkoušce. Internet následně obletělo video, který natočil web Aktu.cz, jak si krátce na to vyšla na procházku, sotva se držela na nohou, musela se přidržovat plotů a nakonec skončila na zemi.

Policie údajně její dopravní nehodu vyšetřuje jako trestný čin, za což jí v nejhorším případě můžou hrozit až tři roky za mřížemi. Dáda vinu odmítá. Tvrdí, že v autě byla technická závada, kvůli které se vůz stal neovladatelným.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.