Po žádosti o ruku čeká Elišku překvapení. Robert se vrací bojovat o její srdce

Lucie Polišenská (37) se jako ošetřovatelka žiraf Eliška ocitne mezi dvěma muži. V oblíbeném seriálu o ni stojí jak současný přítel Břéťa v podání Filipa Kaňkovského (38), tak její ex Jan Vápeník (45) alias Robert. Jemu se po závažných zdravotních problémech vrátila paměť a rozhodl se svou lásku získat zpět. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Ošetřovatelka Eliška na muže moc štěstí neměla. Po zklamání s otcem svých dvou synů byla sama a o žádném chlapovi nechtěla ani slyšet. V zoologické zahradě jí ale fotograf Robert nadbíhal tak dlouho, až si konečně uvědomila, jak skvělým partnerem by mohl být. Jenže když už to vypadalo na pohádkový konec, ranila Roberta mrtvice. Několik dní ležel v kómatu, z něhož se sice pobral, ale bohužel částečně ztratil paměť. Na Elišku ani její kluky si vůbec nevzpomínal.

Robertovu amnézii využila ve svůj prospěch jeho bývalá, otočila si ho kolem prstu a šikovně ho přinutila ke svatbě. Laskavá ošetřovatelka žiraf byla svědkem jejich sňatku pořádaného v infocentru, z čehož se jen těžko vzpamatovávala. Díkybohu se objevil policista Břéťa, kamarád soudce Petra, jemuž v minulosti pořádal výběrové řízení na novou přítelkyni. Eliška sice chvíli odolávala, nakonec mu však přece jen dala šanci. A dobře udělala. Jejich vztah vzkvétá, Břéťa ji dokonce už i požádal o ruku.

Chcete být součástí smečky? Zahrajte si v seriálu ZOO!

Robert se v ZOO kvůli Elišce rozvede

Jenže právě když budoucí nevěsta vybírala se Sid svatební šaty, překvapil je u Marka v baru Robert. Na vše si vzpomněl a rozhodl se o svou lásku zabojovat. „Co tady chceš?“ ptá se ho Eliška, když za ní přijde i do práce. „Když ti řeknu, že tebe, tak to bude znít jako z blbého filmu. Ale je to pravda. Já chci tebe,“ vyznává se Robert v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě. Eliščiny námitky, že už je na uskutečnění jejich dřívějších společných snů pozdě, rázně odmítá. „Není. Konečně můžeme být spolu a žít život, jaký jsme plánovali,“ přesvědčuje ji.

Čtěte také: Eduard žije. Pochybné zprávy vzbudí u Sid vztek, u Alice naději

Ošetřovatelka z toho má zamotanou hlavu a neví, co si počít. Najednou se ocitla mezi dvěma muži, kteří ji oba milují a touží po ní. Bývalý přítel se nehodlá jen tak vzdát a vytáhne z rukávu další eso. „Přišel jsem ti říct, že se rozvedu. Kvůli tobě. Chci, abys věděla, že budu rozvedený, kdyby ses nakonec náhodou rozhodla pro mě,“ zaskočí ji zásadním krokem. Ovlivní to Elišku? Koho si nakonec vybere? Na rozdíl od své maminky v tom jasno vůbec nemá.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.