Polívku, Mádla a Šteindlera spojí terapie pro erotomany. V komedii Pánský klub na Primě

Pánský klub

Na poněkud svéráznou skupinovou terapii diváky zavede nová celovečerní komedie Pánský klub. Klienty atraktivní psychoterapeutky Lindy tvoří pestrá pětice různorodých mužských hrdinů v podání Jiřího Mádla, Bolka Polívky, Milana Šteindlera, Zdeňka Žáka a Martina Letáka. Užijte si nový český film Pánský klub v neděli ve 20:15 v Prima kině.

Děj komedie Pánský klub nás zavede na terapii pro „eroticky závislé“. Právě ta svede dohromady naprosto nesourodou pětici. Sympatický a nesmělý učitel Cyril (Jiří Mádl) se obává svých lechtivých představ o studentkách. Neomalený erotoman a notorický záletník Eda (Milan Šteindler, který momentálně září v seriálu Agrometal) si stále dokazuje svoji mužnost. Mladý ajťák Martin (Martin Leták) se prezentuje jako velký milovník, ale jeho vystupování budí spíše rozpaky. Postarší scenárista Přemek (Bolek Polívka) by se rád ubránil svodům své dlouholeté múzy, zatímco vyhořelý rocker Gigi (Zdeněk Žák) už má to nejlepší očividně dávno za sebou… Nebo ne?

Sezení výstředních účastníků probíhají pod taktovkou atraktivní, ale nepříliš zkušené psycholožky Lindy (Kristýna Hrušínská), které se terapie brzy vymkne z rukou. Otěže přebírají samotní „klienti“.

V průběhu terapeutických sezení komičtí a leckdy neobratní hrdinové skrze příběhy ostatních účastníků lépe nahlížejí sami na sebe a začíná se ukazovat, že cesty ke štěstí mohou mít mnoho podob a že nikdy není pozdě se pokusit ve svých milostných životech něco napravit. A to jak ve vztazích, tak i v případě závislosti na sexu a erotice.

Mohlo by vás také zajímat:  Milan Šteindler má ve vztazích se ženami jasno: Čím víc chcete, tím míň dostanete

Jiří Mádl v roli erotického závisláka

„Cyril na terapii pro sexuálně závislé přišel preventivně, ještě vůbec nic neudělal, ale trápí ho erotické představy o jeho studentkách. Je velmi poctivý, nechce zničit své manželství a rozhodl se to řešit. V hloubi duše je to velký gentleman,“ uvádí herec Jiří Mádl, který ve filmu ztvárnil sympatického, nesmělého a trochu sucharského učitele na gymnáziu.

Notorického záletníka a do sebe zahleděného majitele cykloservisu Edu na terapii přihlásila nevěrou zraněná manželka. Ženy zkomplikovaly život i postaršímu scenáristovi na odpočinku a čerstvému vdovci Přemkovi a čistou hlavu a klid od něžného pohlaví si od terapie slibuje také vyžilý rocker Gigi, který má to nejlepší v hudbě i milostném životě už zdánlivě za sebou. Sestavu doplňuje mladý ajťák Martin, jenž své pravé já maskuje za tvrdší slupku velkého Casanovy, jeho vystupování však vzbuzuje spíše rozpaky.

Kristýna Hrušínská psycholožkou pod taktovkou manžela

„Milostný poměr ve formě nevěry se mi zdá jako skvělé téma pro komedii. Ve svém okolí jsem si o nevěře hodně vyslechl, navíc se určitým způsobem každého týká, každý má na ni nějaký názor a přináší spousty takzvaných smutnoveselých příběhů. Právě v této rozmanitosti spočívá její potenciál,“ říká režisér Matěj Balcar.

Balcar ve filmu Pánský klub, stejně jako v divadelním představení, režíruje v roli psycholožky vlastní ženu, herečku Kristýnu Hrušínskou. „Kristýna je první člověk, kterému dávám své věci číst, konkrétně do Pánského klubu vnesla ženský pohled na věc. Je to náš společný čtvrtý film, když počítám tři studentské, máme za sebou šest divadelních her a řadu reklam. Jsme už sehraný tandem a moc nás to baví,“ dodává Balcar.

Pánský klub sledujte v neděli ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.