Seriály a filmy

26. listopadu 2018 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno!: Renata miluje růžovou, jezdí na skútru a umí asijskou kuchyni

Manikérka Renata (24) studuje vysokou školu, miluje růžovou, jezdí na skútru a umí asijskou kuchyni.

Druhou večeři nachystá Renata, která při své práci v nehtovém studiu studuje i vysokou školu obchodní – prý ale spíš kvůli mamince, ji samotnou baví více nehty a design. Údajně šťastně nezadaná slečna bydlí v Braníku v bytě, kde je všechno vyladěné do nejmenšího detailu a jako barva převládá něžně pudrově růžová a šedá. Jak na to bude holčičí sestava reagovat? Nebude té růžové až moc? Na zdech překvapí prázdné rámy, je to chyba, nebo záměr? U druhé hostitelky je v „pokojíčku pro panenky“ útulně a holky se cítí jako v pohádce.

Podívejte se na Renatino růžové království:

Renata jezdí na večeře na skútru a chce se nějak odlišit i skladbou svého jídelníčku. Vsadí vše na jednu kartu a zvolí si asijské menu. Své návštěvě nabídne výběr z asijských předkrmů a jako hlavní chod Bun Bo Nam Bo. Ukáže se, že sázka na Dálný východ vyjde a dámy si pochutnají. Asijská večeře je chutná, pro někoho občas málo dochucená, ale každopádně neodfláknutá.

Podívejte se, jak Verča chrochtá:

Jako dezert bude sorbet a řeší se zásadní otázka: je, nebo není sorbet zmrzlina? S Renatou je veselo, i to si pochvalují její spolustolovnice. A s jídlem souvisí i zábava – holky si samy vyzkoušejí přípravu asijských závitků v té jednodušší a zdravější variantě bez smažení. Protože Renatiny předkrmové závitky ty se smažily – ve friťáku…

Ne všechny ženy jsou zadané:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.